fbpx

Концерт «Здорова нація»

Двадцять четвертого лютого 2019-ого року у колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся концерт, присвячений пропаганді здорового способу життя та профілактики соціально небезпечних явищ, таких як наркоманія, алкоголізм, СНІД – «Здорова нація».

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» відповідально відноситься до якості життя громадян України! Саме тому, Олексій Лінник, керівник філіалу «МАА» м. Київ, виступив із промовою від лиця «МАА» у КМДА.

Чому це важливо?

Чому це важливо? Щороку в Україні погіршується ситуація в цьому питанні. Вік залежності від речовин зменшується. Вже легко зустріти на вулиці школярів із цигарками  та пляшками алкогольних напоїв.
Хто в цьому винен? Факторів може бути надто багато:

Що тут сказати? Впливати може будь-що…
В такому випадку виникає питання – що робити? Є спосіб, що має велику ефективність – показати людям переваги:

Як це зробити? Певно не тільки звичайними лекціями, а живим прикладом! Цікаві заходи, а саме, наприклад, тверезі концерти чи фестивалі сприяють цьому!

Підтримка різноманітних структур

Окрім «МАА», концерт «Здорова нація» підтримали:

Приємно усвідомлювати, що це питання цікавить так багато різноманітних установ! А ще приємніше, що на честь цього влаштовують справжнє свято із залученням молоді! Цього так не вистачає в Україні!

Тверезі розваги

Звичайно концерт не складався лише з офіційної частини. Розважали гостей цікаві, знамениті та неординарні музиканти!
Підтримуючи рух за здоровий спосіб життя, вони остаточно обґрунтували той факт, що для творчості не обов’язково вживати! Особливістю концерту була відсутність алкоголю та наркотиків. Люди тверезо розважалися та отримували заряд драйву!

Насичена програма

Ведучими заходу були Кирило Охріменко та дивовижна KRISTALL. Окрім чудового ведення вечора, вони подарували глядачам виконані гарні пісні.
Здивував незвичайний гурт «ЯРРА». Нестандартні, наче з казкової книги, вони зачудували своєю фольклорною музикою.
Приємно вразив виступ Олександра Павлика. Виконавець також висловив свої позиції щодо підтримки здорового способу життя!
Неймовірна, ніжна Юліана Купцова зачарувала своїм солов’їним співом.
Взяла участь також учасниця «Голосу країни» Оксана Чорна. Її голос приголомшив не одну людину! Так само і цього разу!
Було багато гарних виконавців:

Приємно, що в Україні є обдаровані люди, що підтримують тверезий рух!

За здорову націю!

Чудово усвідомлювати, що здоровий спосіб життя привертає увагу стількох людей, що це для них важливо, що вони мають бажання щось змінити! Це надає надію. Для кожного з нас це підстава замислитись про те, що варто проводити такі заходи. До того ж, чим частіше – тим краще.
Кожен з нас може стати частиною чогось світлого та доброго, а також змінити своє життя! Кожен з нас може зробити Україну кращою!
«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» вірить у те, що Україну чекає здорове та тверезе майбуття та будь-що сприятиме цьому! Разом ми зможемо цього досягнути!