fbpx

Залежність і бізнес: що ж тут спільного?

Міжнародний форум «БізнесWOMAN 2019» став практично переворотом свідомості для кожного, хто його відвідав. Давайте ж обговоримо, що це взагалі за дійство і яку цінність воно принесло команді «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» та й не тільки.

Організація заходу

«БізнесWOMAN» – журнал для успішних жінок. Уже втретє він організував міжнародний форум в Києві з метою:

Як говориться – жінка є «берегинею домашнього вогнища». Так чому б їй не перетягнути свою цю здатність у підприємницьку діяльність? Саме це і зробили майже дві тисячі успішних жінок з усього світу, котрі відвідали захід.
Найцікавіше, що заклик у жінок в першу чергу до співпраці, а не до конкуренції. Це, безумовно – найкраща тактика ведення будь-якої справи.
Хто ж допоміг організувати форум, надавши можливість спілкування і взаємодії між собою? Партнерами виступали як громадські організації, так і державні структури:

Як щодо залежних?

Виникає питання: «А до чого ж тут залежність?» Ну як Вам сказати… Одужання вимагає різнобічного розвитку. І це не тільки пізнання особливостей хвороби.
Для залежних також дуже важливо:

Існує думка, що з ким найчастіше проводиш час, тим надалі й стаєш. Так чому тоді не відвідувати міроприємства, які збирають велику кількість успішних людей?
А коли це ще й жінки – це ще більший плюс. Чому? Через стереотипи їх можу вважати слабкою статтю. Але насправді це не так.
Приклад успішних жінок сильно надихає і дарує віру у свої сили. Адже майже кожна з них проходила складний шлях до визнання і дійшла до кінця.
Здається: ну це ж бізнес. Але навіщо дивитися так вузько? Це також – життя. Життя, в якому також є:

Жінки на форумі ділилися своїм досвідом, як змістовно прожити це життя. Вони розповідали, як досягати успіху. Вони ділилися, як робити це з натхненням, не дивлячись на будь-які негаразди.
Безумовно, така інформація принесла тільки користь для тих, хто відвідав захід. «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» залишилася вдячною Олесі Яремійчук і Департаменту молоді та спорту м. Києва за таке гарне запрошення. Тепер кожен ще став ще більш натхненний на те, щоб іти вперед!