fbpx

Залежність – кінцевий пункт чи..?

Залежність – це те, що так чи інакше стосується багатьох людей. Коли зіштовхуєшся з нею, виникає безліч запитань. Як діяти в такій ситуації? Звичайно ж, кращий варіант – це   лікування. А що ж буде після?

Отже, це одне з основних питань, яке обговорювалося сьогодні під час випуску інтернет-каналу «Інформатор Київ» експертами «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації». З них:

  • Обсуждение темы зависимость фото

Як жити далі?

Як жити далі? Це питання ставить собі кожна людина, яка завершила  реабілітаційний процес. Звичайно ж, просто пройти лікування – недостатньо. Адже попереду ціле життя!
Якщо не допомагати людині реалізуватися – вона може миттєво повернутися в покинуте колись болото. Відсутність перспектив та можливості знайти відповідну діяльність – прекрасний поштовх для прогресування згубної залежності.
Сумно те, що найчастіше про це мало хто турбується. Люди можуть залишатися зовсім без підтримки. Але не все так сумно! «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» допомагає залежним знайти й реалізувати себе у цьому жорстокому світі!
Експерти «МАА» розповіли про те, що робить для цього організація. Звичайно ж це і освітні програми на базі «МАА», і можливість працевлаштування в різних галузях, а саме:

Бонус для рідних і близьких

Крім роботи з   залежними, «МАА», звичайно ж, надає повноцінну допомогу рідним залежних! Навіщо їм потрібна допомога? А тому, що вони вражені паралельною хворобою – співзалежністю.
Крім цього у них також виникає купа питань:

І це тільки малий перелік того, з чим стикається уражена залежністю та співзалежністю сім’я. Тому, що необхідно робити? Правильно – інформувати рідних про те, що відбувається як з ними, так і з залежною людиною.
Так ось, під час програми був анонсований міжрегіональний семінар, який стосується цих тем. Організований «МАА», він є відкритим, ну і, абсолютно безкоштовним. Єдине, що Вам потрібно для його відвідування – це прийти 30-го березня на 11:00 за вказаною адресою: м Київ, готель «Експрес» (бул. Тараса Шевченка 38/40), 4-ий поверх.
Як би хотілося підсумувати все це? Зберігайте надію! Обов’язково зберігайте надію і тоді все вийде!