fbpx

Пивний алкоголізм – природа та складнощі

Пивний алкоголізм – звична справа для багатьох людей. «Пиво ввечері? А чому б ні? Воно ж зовсім не шкідливе… Та й взагалі не алкоголь! Ще й до того ж, корисне, до речі! Допомагає з травленням!» – ох як же багато помилкових суджень.

Ну що там,  звичайно ж пиво «корисне»! Який пивний алкоголізм? Про що Ви? Це все неправда! Можна і далі себе тішити та займатися самообманом.

Правда чи міф?

Так, можна ще посилатися на офіційні джерела. «Медики кажуть, що такого терміну немає!» – як Вам таке виправдання? Підходить?
А те, що пиво це насправді алкоголь – нікому нічого не каже? Ні? Ну добре…

Шкідливі стереотипи

Що ж, повертаємось до того, що обрали собі більшість людей пиво як джерело «щастя» і живуть, по суті, в омані.
Знаєте, помічали, як навіть дітям дають надпити пінку з-під хмільного напою? А піна, до речі – це продукт бродіння та, звичайно, вона містить у собі шкідливі речовини, як і сам напій у загальному.
Ось так і живемо…

Поговоримо про реалії

пивной алкоголизм фотоЯкщо Ви досі думаєте, що пиво зовсім не шкідливе або навіть корисне, тоді наведемо Вам кілька аргументів, щоб повністю розвіяти всі ілюзії:

Ну що Вам сказати? Залишається робити висновки – шкідливо чи корисно….

Як вилікувати пивний алкоголізм?

Якщо вже пішла мова про лікування пивного алкоголізму, то тут доведеться триматися жорстких рамок. Не буде більше культурного вживання. Через те, що це алкоголізм, то й принципи позбавлення від нього близькі до звичайного.
Прийшов час дотримуватися повної хімічної чистоти, тобто повністю виключити вживання. Ну а у разі безуспішних спроб зробити це самостійно, завжди можна звернутися до спеціалістів у реабілітаційний центр. На цьому, до речі, спеціалізується «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».
Так, окрім позбавлення від фізичних наслідків, можна навчитися повноцінно, радісно та тверезо жити!