fbpx

Основне завдання кодування – викликати у алкозалежного стійке негативне ставлення до вживання спиртних напоїв. В Україні ця процедура виконується тільки досвідченим фахівцем клініки і має певні особливості.

Кодування від алкоголізму в Києві: коли воно необхідно?

Кодування від алкоголізму є способом «перепрограмування» організму для подолання тяги до спиртного. Даний метод використовується переважно для лікування запоїв. Він застосовується після обстеження і курсу детоксикації організму. Закодуватися можна тільки добровільно.

Наслідки кодування від алкоголізму

Після проведення процедури організм пацієнта починає негативно реагувати навіть на найменшу порцію спиртного. Негативна реакція може виражатися огидою, викликаним гіпнозом, головними болями, нудотою. Іноді виникають судоми, спазми в грудях і тремтіння в тілі.

Кодування від алкоголізму не дозволить людині пити спиртне навіть вдома, але може негативно вплинути на його здоров’я. Тому вибір методу лікування повинен виконуватися на основі даних медичного обстеження пацієнта.

Протипоказання для проведення процедури:

Популярні методи кодування

В спеціалізованому центрі Києва лікар нарколог вибирає конкретний метод кодування від алкоголізму після ретельної медичної діагностики. При цьому враховуються і побажання самого пацієнта.

Будь-яке кодування від алкоголізму буде ефективним тільки в тому випадку, коли алкозалежний паралельно проходить спеціалізоване лікування в реабілітаційному центрі. Воно включає в себе відновлювальну і медикаментозну терапію, заняття з психотерапевтом і лікування супутніх хронічних захворювань.

Медикаментозне кодування

Інша назва цього методу – хімічне кодування. Воно допомагає подолати хворобу на будь-якій стадії і служить надійною профілактикою рецидивів.

Хімічне кодування передбачає використання спеціальних алкоблокаторов, які людина приймає у вигляді таблеток або ін’єкцій. Можливо також вшивання ампули з препаратом під шкіру для довготривалого дозованого впливу капсули ліків на організм.

Медикаментозне кодування може виконуватися з використанням двох типів препаратів:

  1. Ліки, що блокують певні рецептори головного мозку. При використанні таких засобів людина не відчуває ейфорії під час вживання спиртних напоїв. Побічні властивості препаратів є загально пригнічений стан, тому таке лікування повинно обов’язково поєднуватися з правильною психотерапією.
  2. Лікарські засоби, що викликають симптоми важкого отруєння при вживанні спиртного. Їх дія заснована на блокуванні ферментів, які відповідають за знешкодження потрапляють в організм токсинів. Ступінь інтоксикації зростає в міру збільшення порції уживаного спиртного.

Препарати в пігулках потрібно приймати постійно. Уколи від алкоголізму також робляться протягом усього курсу лікування. Підшити ампулу з ліками можна на більш тривалий термін – від 3 місяців до 2 років, позбувшись від необхідності регулярного прийому медикаментозних алкоблокаторов.

Психологічне кодування

Цей метод відрізняється від медикаментозного, допомагаючи подолати патологічну залежність на рівні підсвідомості. Психологічне кодування застосовується переважно в умовах стаціонару і має багато позитивних відгуків. Воно дозволяє змінити світогляд людини, усунувши причини зловживання спиртним.

Перед початком анонімного кодування проводиться аналіз причин, що викликали розвиток тяги до спиртного. За допомогою психотерапевта пацієнт усвідомлює свої помилки в минулому і їх наслідки, вчиться створювати нові моделі поведінки, що виключають вживання спиртного.

Психологічне кодування може виконуватися декількома способами:

Лазерне кодування

Крім пігулок і уколів від алкоголізму може використовуватися високотехнологічна терапія з використанням лазера. Процедура виконується в стаціонарі. За допомогою лазерного променя здійснюється вплив на окремі частини мозку і певні ділянки тіла пацієнта.

Лазерне кодування впливає на головний мозок і блокує приємне збудження, що виникає під час прийому спиртного. Це призводить до того, що людина не відчуває звичного почуття ейфорії.

Даний метод також може використовуватися для вироблення фізіологічного неприйняття спиртного, коли організм пацієнта реагує на алкоголь блювотою і помітним погіршенням самопочуття.

Кодування від алкоголізму в «Міжнародній антинаркотичній Асоціації»

Кодування від алкоголізму здійснюється в Києві співробітниками реабілітаційного центру. «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», який має безліч позитивних відгуків від пацієнтів зі всієї України.

Центр знаходиться в Києві і пропонує різні способи терапії – від ефективного медикаментозного лікування до гіпнозу. Клініка пропонує анонімне кодування за прийнятною ціною і приймає пацієнтів з усіх міст України.

Вартість медикаментозного лікування розраховується індивідуально, а для родичів і близьких пацієнта передбачена ефективна психологічна підтримка. За допомогою досвідчених фахівців можна закодуватися від спиртного на будь-який проміжок часу за доступною ціною.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами