Патологічна залежність від алкоголю є небезпечним захворюванням. Людина відчуває гостру необхідність в систематичному вживанні спиртного, завдаючи непоправної шкоди своєму здоров’ю. Але лікування від алкоголізму можливо – для цього потрібно звернутися до фахівців клініки в Києві.

Залежність від спиртного: симптоми

Лікування алкоголізму повинно виконуватися професійно. Згубна залежність від алкоголю часто пов’язана з психологічним станом і оточенням людини. Про наявність залежності і необхідності професійного лікування від алкоголізму свідчить ряд ознак:

Лечение алкоголизма фото

Часто людина заперечує наявність залежності від спиртного або соромиться зізнатися в цьому. В цьому випадку виконується анонімне або примусове лікування від алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Україні: куди звернутися?

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» здійснює якісне та результативне лікування алкоголізму в Києві. Зняття залежності і лікування алкоголізму виконується в стаціонарі під наглядом фахівців. Центр лікування також пропонує анонімне і примусове лікування алкоголізму із застосуванням гіпнозу. Розрахунок вартості лікування від алкоголізму проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей алкозалежної.

У будівлі лікарні облаштовано затишні приміщення, обладнані всім необхідним для комфортного лікування алкоголізму. Це дозволяє захистити алкозалежної від стресу і несприятливої ​​соціального середовища, сприяє швидкому лікуванню від алкоголізму і зменшення залежності. Лікування хронічної залежності від спиртного в Україні є за прийнятною ціною.

Лікування алкогольної залежності: особливості

У «Міжнародній антинаркотичної Асоціації» лікування алкогольної залежності носить комплексний характер. Таке лікування алкоголізму направлено на досягнення певних цілей, впливаючи на фізіологічне і психологічний стан пацієнта. Стаціонарне лікування згубної залежності в Україні виконується послідовно, з урахуванням стадії патологічної залежності, індивідуальних особливостей пацієнта. Тривалість лікування алкоголізму визначається індивідуально.

Діагностика і медикаментозне лікування алкоголізму

Сучасне лікування патологічної залежності завжди починається з обов’язкового попереднього обстеження. Початкова діагностика дозволяє оцінити загальний стан організму, встановити стадію залежності від спиртного. За результатами обстеження призначається відповідне лікування від алкоголізму і від пияцтва.

Після проведення діагностики починають медикаментозне лікування алкоголізму. Воно має на увазі вживання препаратів, які допомагають усунути алкогольну інтоксикацію організму. Таке ефективне лікування вимагає суворого спостереження лікаря-нарколога. Лікування алкоголізму за такою методикою сприяє поліпшенню самопочуття алкозалежної і нормалізації фізіологічного стану організму.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Наступним етапом позбавлення від алкоголізму в клініці «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» є психологічне лікування від пияцтва. Для цього необхідно проаналізувати всі фактори, під впливом яких людина йде в запій. Лікування згубної залежності може виконуватися із застосуванням групової терапії або гіпнозу.

Психологічна допомога при алкоголізмі спрямована на досягнення таких цілей:

У запущених випадках запойного алкоголізму застосовується професійний гіпноз. Цей метод лікування алкоголізму дозволяє вселити людині огиду до спиртного на підсвідомому рівні, знижуючи залежність від алкоголю.

Соціальна адаптація

Лікування алкоголізму і зняття залежності від спиртного завершується роботою над соціалізацією алкозалежного. Після успішного завершення стаціонарного лікування осіб знову потрапляє в звичну для себе середовище існування і може не встояти перед спокусою вживання спиртного. Тому лікування алкоголізму закріплюють сеансами підтримуючої психотерапії.

На заняттях з психологом лікування від алкоголізму і боротьба зі згубною залежністю відбуваються на підсвідомому рівні. На цьому етапі лікування алкоголізму пацієнт вчиться справлятися зі стресовими ситуаціями, не впадаючи в залежність від алкоголю, що дозволяє сформувати навички тверезого способу життя. Для успішного лікування алкогольної залежності акцентується увага на корисних способах проведення дозвілля. Багато заняття в Києві проводяться в груповому форматі, що робить лікування алкоголізму більш результативним, полегшує соціальну адаптацію людини і сприяє формуванню тверезого оточення.

Психологічна підтримка близьких

Важливим фактором, що впливає на ефективне лікування згубної залежності від спиртного, є взаємодія алкозалежної з родичами і найближчим оточенням. Іноді неправильну поведінку близьких здатне зробити лікування алкоголізму неефективним, викликаючи повторне виникнення залежності. Групові заняття і семінари по встановленню нормальних взаємин з рідними дозволяють вирішити цю проблему, роблячи лікування хронічного алкоголізму більш ефективним.

Ефективне лікування алкогольної залежності включає в себе кілька послідовних етапів. Комплексне лікування алкоголізму дозволить відновити повноцінний спосіб життя, ставши повноправним членом суспільства. Звернувшись до фахівців клініки в Києві, можна пройти професійне лікування алкогольної залежності і швидко позбутися від проблеми.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Відділення психосоціальної допомоги залежним-

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами