Патологічна залежність від алкоголю є небезпечним захворюванням. Людина відчуває гостру необхідність в систематичному вживанні спиртного, завдаючи непоправної шкоди своєму здоров’ю. Але лікування від алкоголізму можливо – для цього потрібно звернутися до фахівців клініки в Києві.

Залежність від спиртного: симптоми

Лікування алкоголізму повинно виконуватися професійно. Згубна залежність від алкоголю часто пов’язана з психологічним станом і оточенням людини. Про наявність залежності і необхідності професійного лікування від алкоголізму свідчить ряд ознак:

Лечение алкоголизма фото

Часто людина заперечує наявність залежності від спиртного або соромиться зізнатися в цьому. В цьому випадку виконується анонімне або примусове лікування від алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Україні: куди звернутися?

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» здійснює якісне та результативне лікування алкоголізму в Києві. Зняття залежності і лікування алкоголізму виконується в стаціонарі під наглядом фахівців. Центр лікування також пропонує анонімне і примусове лікування алкоголізму із застосуванням гіпнозу. Розрахунок вартості лікування від алкоголізму проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей алкозалежної.

У будівлі лікарні облаштовано затишні приміщення, обладнані всім необхідним для комфортного лікування алкоголізму. Це дозволяє захистити алкозалежної від стресу і несприятливої ​​соціального середовища, сприяє швидкому лікуванню від алкоголізму і зменшення залежності. Лікування хронічної залежності від спиртного в Україні є за прийнятною ціною.

Лікування алкогольної залежності: особливості

У «Міжнародній антинаркотичної Асоціації» лікування алкогольної залежності носить комплексний характер. Таке лікування алкоголізму направлено на досягнення певних цілей, впливаючи на фізіологічне і психологічний стан пацієнта. Стаціонарне лікування згубної залежності в Україні виконується послідовно, з урахуванням стадії патологічної залежності, індивідуальних особливостей пацієнта. Тривалість лікування алкоголізму визначається індивідуально.

Діагностика і медикаментозне лікування алкоголізму

Сучасне лікування патологічної залежності завжди починається з обов’язкового попереднього обстеження. Початкова діагностика дозволяє оцінити загальний стан організму, встановити стадію залежності від спиртного. За результатами обстеження призначається відповідне лікування від алкоголізму і від пияцтва.

Після проведення діагностики починають медикаментозне лікування алкоголізму. Воно має на увазі вживання препаратів, які допомагають усунути алкогольну інтоксикацію організму. Таке ефективне лікування вимагає суворого спостереження лікаря-нарколога. Лікування алкоголізму за такою методикою сприяє поліпшенню самопочуття алкозалежної і нормалізації фізіологічного стану організму.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Наступним етапом позбавлення від алкоголізму в клініці «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» є психологічне лікування від пияцтва. Для цього необхідно проаналізувати всі фактори, під впливом яких людина йде в запій. Лікування згубної залежності може виконуватися із застосуванням групової терапії або гіпнозу.

Психологічна допомога при алкоголізмі спрямована на досягнення таких цілей:

У запущених випадках запойного алкоголізму застосовується професійний гіпноз. Цей метод лікування алкоголізму дозволяє вселити людині огиду до спиртного на підсвідомому рівні, знижуючи залежність від алкоголю.

Соціальна адаптація

Лікування алкоголізму і зняття залежності від спиртного завершується роботою над соціалізацією алкозалежного. Після успішного завершення стаціонарного лікування осіб знову потрапляє в звичну для себе середовище існування і може не встояти перед спокусою вживання спиртного. Тому лікування алкоголізму закріплюють сеансами підтримуючої психотерапії.

На заняттях з психологом лікування від алкоголізму і боротьба зі згубною залежністю відбуваються на підсвідомому рівні. На цьому етапі лікування алкоголізму пацієнт вчиться справлятися зі стресовими ситуаціями, не впадаючи в залежність від алкоголю, що дозволяє сформувати навички тверезого способу життя. Для успішного лікування алкогольної залежності акцентується увага на корисних способах проведення дозвілля. Багато заняття в Києві проводяться в груповому форматі, що робить лікування алкоголізму більш результативним, полегшує соціальну адаптацію людини і сприяє формуванню тверезого оточення.

Психологічна підтримка близьких

Важливим фактором, що впливає на ефективне лікування згубної залежності від спиртного, є взаємодія алкозалежної з родичами і найближчим оточенням. Іноді неправильну поведінку близьких здатне зробити лікування алкоголізму неефективним, викликаючи повторне виникнення залежності. Групові заняття і семінари по встановленню нормальних взаємин з рідними дозволяють вирішити цю проблему, роблячи лікування хронічного алкоголізму більш ефективним.

Ефективне лікування алкогольної залежності включає в себе кілька послідовних етапів. Комплексне лікування алкоголізму дозволить відновити повноцінний спосіб життя, ставши повноправним членом суспільства. Звернувшись до фахівців клініки в Києві, можна пройти професійне лікування алкогольної залежності і швидко позбутися від проблеми.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Відділення психосоціальної допомоги залежним-

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Lorem ipsum

dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.