Міжнародна
Антинаркотична Асоціація
Відділення психосоціальної допомоги залежним
Більше 10 000
людей
Повна
анонімність
Ми допомагаємо навіть в
найважчих випадках
Комфортні умови
проживання
Психологічна допомога
рідним і близьким
Патологічна залежність від ігор виникає у дітей, підлітків і дорослих. Вона супроводжується рядом симптомів і призводить не тільки до фінансових втрат, але і до руйнування взаємин з близькими. Щоб усунути проблему, необхідно пройти лікування ігрової залежності в спеціалізованій клініці.
Ігроманія відноситься до серйозних захворювань, представляючи собою залежність від комп’ютерних ігор та азартних ігор. Це психологічний розлад все частіше спостерігається у дітей і підлітків. Дорослим часто потрібне лікування від ігрових автоматів і від комп’ютерних ігор.
Ігроманія виникає під впливом різних факторів, які змушують людину шукати в грі позитивні емоції або додаткове джерело доходу. Причини розвитку залежності:
Розпізнати ігроманію можна за ознаками, які свідчать про необхідність почати лікування ігрової залежності. Основні симптоми залежності, які потребують лікування ігроманії:
Даний розлад може виражатися в формі комп’ютерної залежності або супроводжуватися патологічної тягою до азартних ігор. У першому випадку потрібне лікування залежності від комп’ютерних ігор, а в другому – лікування від ігрових автоматів та інших азартних розваг.
В Україні допомогу в боротьбі із залежністю можна отримати у спеціалістів, які виконають лікування ігроманії. Київ – місто, в якому знаходиться спеціалізована клініка, яка отримала багато позитивних відгуків.
Залежність від азартних ігор називається лудоманією. При розвитку такої залежності людина відчуває задоволення від нервового напруження в очікуванні виграшу або програшу. Згодом з’являється бажання збільшувати ставки, а необхідність лікування ігроманії стає більш помітною.
Лудоманія часто виникає у людей, які проводять багато часу в казино. Лікування від ігрових автоматів має виконуватися досвідченим психологом, який допоможе позбутися від залежності.
Окремим видом ігроманії є залежність від комп’ютерних ігор. Ігроманія починається з невинного прагнення приємно провести час. Особливо часто спостерігається комп’ютерна залежність у дітей і підлітків. Розлад супроводжується втратою інтересу до навчання і повним зануренням у віртуальний світ.
Комп’ютерна залежність виникає і у дорослих. При ігроманії людина іноді грає навіть на шкоду сну і прийомам їжі, чим завдає шкоди своєму організму. Лікування комп’ютерної ігроманії має здійснюватися під наглядом фахівців реабілітаційного центру.
Ігроманія може привести до розвитку патологічної залежності від алкоголю або наркотиків, тому при появі перших ознак розладу необхідно відразу починати лікування ігроманії. Допомогти в цьому можуть фахівці «Міжнародної антинаркотичної Асоціації». Центр отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів зі всієї України, допомагаючи позбутися від ігроманії за доступною ціною.
Перед початком терапії необхідно проаналізувати причини, за якими виникла ігроманія. Лікування підбирається індивідуально консультантами з питань залежностей, психотерапевтами та іншими фахівцями з ігроманії.
Лікування ігрової залежності в Києві може виконуватися декількома методами, кожен з яких має свої особливості.
За допомогою ліків можна полегшити лікування комп’ютерної залежності та лудоманії. Лікування передбачає використання різних препаратів, які допомагають впоратися з депресією, усувають неврози, нормалізують сон і знімають підвищену нервову напругу.
Лікарські засоби від ігроманії приймають суворо за рекомендацією лікаря. Перед призначенням препарату фахівець визначає стан здоров’я пацієнта, що страждає від комп’ютерної залежності або лудоманії. Лікування різних видів ігроманії виконується за допомогою снодійного, психотропних препаратів, антидепресантів і нейролептиків. Прийом ліків потрібно обов’язково поєднувати з психологічною підтримкою пацієнта.
Одним з основних методів лікування ігроманії в Україні і Києві є заняття з психотерапевтом. Вони проводяться в індивідуальному чи груповому форматі, допомагаючи людині подолати лудоманію і психологічну залежність на рівні підсвідомості.
Під час сеансів психотерапії пацієнт усвідомлює причини, за якими виникла комп’ютерна залежність або лудоманія. Лікування ігроманії може виконуватися одним із способів:
Лікування ігроманії завершується роботою над соціалізацією пацієнта. Також здійснюється психологічна підтримка близьких.
В реабілітаційному центрі Києва діють групи, які допомагають пацієнтам позбутися лудоманії та інших видів ігроманії Вони позитивно впливають на психологічний стан людини, полегшуючи лікування комп’ютерної залежності.
Види групових занять для лікування від ігроманії:
Лікування ігроманії на ранній стадії допомагає відновити нормальні взаємини людини з рідними і уникнути фінансових втрат.
Зворотний зв’язок
Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами
1. Консультація по телефону
2. Первинний догляд
Передбачає більш детальний аналіз Вашого випадку та підбір рекомендацій
3. Формуємо програму лікування
4. Госпіталізація та детоксикація
5. Лікування причин захворювання
6. Виписка, підтримка від зриву
Я, Вікторія Майборода, – мама колишнього залежного. Мій син Володимир вживав наркотики протягом 15-ти років! Так, я боролася, намагалася допомогти, але ніякі методи не діяли і не допомагали. Тому, коли мій син 24 грудня 2016 року потрапив на реабілітацію в «міжнародного антинаркотичного Асоціацію» (МАА), життя змінилося і у нього, і у мене! На сьогоднішній день він вже 2 роки перебуває в ремісії і веде здоровий спосіб життя, займається спортом. Тому, я, в першу чергу, вдячна Богу, який вказав мені правильний шлях до порятунку, а також висловлюю безмежну вдячність всім керівникам і співробітникам МАА за подароване мені щастя і надію бачити свого сина здоровим і щасливим!
Вікторія Майборода
Ми, Лавер Володимир і Олена, батьки Злати і Діани, які були в проблемі, пов’язаної з вживанням наркотиків. Звернулися в МАА 23.02.17р. вперше з Діаною, а 01.03.2017р. другий раз зі Златою. Дівчата пройшли курс реабілітації і ресоціалізації та залишилися служити при організації. Ми, як батьки, дуже вдячні МАА за одужання душі і тіла наших дітей. МАА відкрита не тільки для видужуючих, а й для громадських структур, які співпрацюють з ними і допомагають влаштовувати мотивують терапевтичні табори, які відіграють важливу роль в процесі одужання. Завдяки безцінної роботі керівників і співробітників МАА, у нас і у наших дітей є щасливе майбутнє!
Лавер Володимир і Олена
Хочу сказати величезне материнське спасибі всій команді МАА, всім хлопцям, які там працюють за міцне плече, підтримку, турботу і навчання. Тільки завдяки вам, мій син і вся наша сім’я знайшли спокій і надію. Син пройшов реабілітацію в центрі і прийняв рішення залишитися в організації. Він вирішив допомагати всім, хто потребує тепер в його допомоги. Я бачу, як він змінився. У нього з’явилося бажання жити, а головне, шукати себе в цьому житті!
З любов’ю і вдячністю!
Світлана Головань
Мене звуть Юліана, мені 23. А зловживати я почала в 13. Це були сигарети і слабоалкогольні напої. Все здавалося абсолютно безневинним. Згодом ставало гірше. Я двічі перебувала в стаціонарі психіатричної лікарні, але це мене не зупинило. Я ображалася на батьків через заборон. Вважала, що вони не люблять мене такою, яка я є. І хочуть перевиховати, заборонити думати.
Я вважала себе героєм, борцям за свободу і любов.
Відстоюючи свою свободу вживати я втратила все те, що було по-справжньому важливо.
Тільки в тверезості я змогла потихеньку відновити в собі здоровий глузд.
Не чекай моменту, не гай часу. Тут в МАА про тебе подбають. І так, це буде нелегко. Але коли це зупиняло таких, як ми? Ми не боїмося труднощів. Чим складніше, тим цікавіше, чи не так?
Юліана Зайченко
Я, Виктория Майборода, – мама бывшего зависимого. Мой сын Владимир употреблял наркотики на протяжении 15-ти лет! Да, я боролась, старалась помочь, но никакие методы не действовали и не помогали. Поэтому, когда мой сын 24 декабря 2016 года попал на реабилитацию в «Международную Антинаркотическую Ассоциацию» (МАА), жизнь изменилась и у него, и у меня! На сегодняшний день он уже 2 года находится в ремиссии и ведет здоровый образ жизни, занимается спортом. Поэтому, я, в первую очередь, благодарна Богу, который указал мне правильный путь к спасению, а также выражаю безграничную благодарность всем руководителям и сотрудникам МАА за подаренное мне счастье и надежду видеть своего сына здоровым и счастливым!
Виктория Майборода
Мы, Лавер Владимир и Елена, родители Златы и Дианы, которые были в проблеме, связанной с употреблением наркотиков. Обратились в МАА 23.02.17р. впервые с Дианой, а 01.03.2017р. второй раз со Златой. Девочки прошли курс реабилитации и ресоциализации и остались служить при организации. Мы, как родители, очень благодарны МАА за выздоровление души и тела наших детей. МАА открыта не только для выздоравливающих, но и для общественных структур, которые сотрудничают с ними и помогают устраивать мотивирующие терапевтические лагеря, которые играют важную роль в процессе выздоровления. Благодаря бесценной работе руководителей и сотрудников МАА, у нас и у наших детей есть счастливое будущее!
Лавер Владимир и Елена
Хочу сказать огромное материнское спасибо всей команде МАА, всем ребятам, которые там работают за крепкое плечо, поддержку, заботу и обучение. Только благодаря вам, мой сын и вся наша семья обрели покой и надежду. Сын прошёл реабилитацию в центре и принял решение остаться в организации. Он решил помогать всем, кто нуждается теперь в его помощи. Я вижу, как он изменился. У него появилось желание жить, а главное, искать себя в этой жизни!
С любовью и благодарностью!
Светлана Головань (г.Киев)
Светлана Головань
Меня зовут Юлиана, мне 23. А злоупотреблять я начала в 13. Это были сигареты и слабоалкогольные напитки. Все казалось абсолютно невинным. Со временем становилось хуже. Я дважды находилась в стационаре психиатрической лечебницы, но это меня не остановило. Я обижалась на родителей из-за запретов. Считала, что они не любят меня такой, какая я есть. И хотят перевоспитать, запретить думать.
Я считала себя героем, сражающимся за свободу и любовь.
Отстаивая свою свободу употреблять я потеряла все то, что было по-настоящему важно.
Только в трезвости я смогла потихоньку восстановить в себе здравый смысл.
Не жди момента, не трать время. Тут в МАА о тебе позаботятся. И да, это будет нелегко. Но когда это останавливало таких, как мы? Мы не боимся трудностей. Чем сложнее, тем интереснее, не так ли?
Юлиана Зайченко
Зворотний зв’язок
Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами