fbpx
Лечение игромании фото

Патологічна залежність від ігор виникає у дітей, підлітків і дорослих. Вона супроводжується рядом симптомів і призводить не тільки до фінансових втрат, але і до руйнування взаємин з близькими. Щоб усунути проблему, необхідно пройти лікування ігрової залежності в спеціалізованій клініці.

Що таке ігроманія і як виникає залежність?

Ігроманія відноситься до серйозних захворювань, представляючи собою залежність від комп’ютерних ігор та азартних ігор. Це психологічний розлад все частіше спостерігається у дітей і підлітків. Дорослим часто потрібне лікування від ігрових автоматів і від комп’ютерних ігор.

Ігроманія виникає під впливом різних факторів, які змушують людину шукати в грі позитивні емоції або додаткове джерело доходу. Причини розвитку залежності:

Залежність від ігор: симптоми

Розпізнати ігроманію можна за ознаками, які свідчать про необхідність почати лікування ігрової залежності. Основні симптоми залежності, які потребують лікування ігроманії:

Види ігроманії

Даний розлад може виражатися в формі комп’ютерної залежності або супроводжуватися патологічної тягою до азартних ігор. У першому випадку потрібне лікування залежності від комп’ютерних ігор, а в другому – лікування від ігрових автоматів та інших азартних розваг.

В Україні допомогу в боротьбі із залежністю можна отримати у спеціалістів, які виконають лікування ігроманії. Київ – місто, в якому знаходиться спеціалізована клініка, яка отримала багато позитивних відгуків.

Лудоманія

Залежність від азартних ігор називається лудоманією. При розвитку такої залежності людина відчуває задоволення від нервового напруження в очікуванні виграшу або програшу. Згодом з’являється бажання збільшувати ставки, а необхідність лікування ігроманії стає більш помітною.

Лудоманія часто виникає у людей, які проводять багато часу в казино. Лікування від ігрових автоматів має виконуватися досвідченим психологом, який допоможе позбутися від залежності.

Залежність від комп’ютерних ігор

Окремим видом ігроманії є залежність від комп’ютерних ігор. Ігроманія починається з невинного прагнення приємно провести час. Особливо часто спостерігається комп’ютерна залежність у дітей і підлітків. Розлад супроводжується втратою інтересу до навчання і повним зануренням у віртуальний світ.

Комп’ютерна залежність виникає і у дорослих. При ігроманії людина іноді грає навіть на шкоду сну і прийомам їжі, чим завдає шкоди своєму організму. Лікування комп’ютерної ігроманії має здійснюватися під наглядом фахівців реабілітаційного центру.

Лікування ігрової залежності в «Міжнародній антинаркотичній Асоціації»

Ігроманія може привести до розвитку патологічної залежності від алкоголю або наркотиків, тому при появі перших ознак розладу необхідно відразу починати лікування ігроманії. Допомогти в цьому можуть фахівці «Міжнародної антинаркотичної Асоціації». Центр отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів зі всієї України, допомагаючи позбутися від ігроманії за доступною ціною.

Перед початком терапії необхідно проаналізувати причини, за якими виникла ігроманія. Лікування підбирається індивідуально консультантами з питань залежностей, психотерапевтами та іншими фахівцями з ігроманії.

Лікування ігрової залежності в Києві може виконуватися декількома методами, кожен з яких має свої особливості.

Медикаментозне лікування ігроманії

За допомогою ліків можна полегшити лікування комп’ютерної залежності та лудоманії. Лікування передбачає використання різних препаратів, які допомагають впоратися з депресією, усувають неврози, нормалізують сон і знімають підвищену нервову напругу.

Лікарські засоби від ігроманії приймають суворо за рекомендацією лікаря. Перед призначенням препарату фахівець визначає стан здоров’я пацієнта, що страждає від комп’ютерної залежності або лудоманії. Лікування різних видів ігроманії виконується за допомогою снодійного, психотропних препаратів, антидепресантів і нейролептиків. Прийом ліків потрібно обов’язково поєднувати з психологічною підтримкою пацієнта.

Психотерапія і гіпноз

Одним з основних методів лікування ігроманії в Україні і Києві є заняття з психотерапевтом. Вони проводяться в індивідуальному чи груповому форматі, допомагаючи людині подолати лудоманію і психологічну залежність на рівні підсвідомості.

Під час сеансів психотерапії пацієнт усвідомлює причини, за якими виникла комп’ютерна залежність або лудоманія. Лікування ігроманії може виконуватися одним із способів:

Лікування ігроманії завершується роботою над соціалізацією пацієнта. Також здійснюється психологічна підтримка близьких.

Нетрадиційні способи лікування від ігроманії

В реабілітаційному центрі Києва діють групи, які допомагають пацієнтам позбутися лудоманії та інших видів ігроманії Вони позитивно впливають на психологічний стан людини, полегшуючи лікування комп’ютерної залежності.

Види групових занять для лікування від ігроманії:

Лікування ігроманії на ранній стадії допомагає відновити нормальні взаємини людини з рідними і уникнути фінансових втрат.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами