fbpx

Лікування ігроманії (Київ)

Лікування ігроманії у місті Київ – як же воно проходить? Перш ніж у цьому розібратися, необхідно зрозуміти що собою представляє ігроманія.

Лечение игромании фотоГральні автомати, ставки, покер, казино – все, що асоціюється у нас зі словом «ігроманія». Доволі актуальна проблема нашого часу. Можливо Вам зустрічалися такі терміни як гемблінг та лудоманія, що по суті те ж саме.

Любов до ризику, азарту та миттєвих грошей губить багатьох людей та їх сім’ї. Коли вдома з’являється гравець, життя перетворюється на жах. Поступово руйнується як фінансовий добробут, так і здорова атмосфера родини в цілому.

Не дивлячись на всі ці проблеми та, можливо, Вашу купу негативних емоцій, важливо пам’ятати, що ігроманія – це серйозна хвороба, що навіть офіційно визнана психічним розладом. Без допомоги, звичайно, з нею боротися марно.

Що являє собою ігроманія?

Коли людина починає витрачати величезні суми на азартні ігри, попри те, що це приносить збитки – можете бути впевнені, що Ви маєте справу з ігровою залежністю.

Вона втрачає контроль над грою, що можна приблизно схарактеризувати наступним чином:

 • Гра викликає певне емоційне збудження та витрати. Щоб не втратити його або повернути втрачені кошти, людина починає все більше і більше грати.
 • Вигравши, рідко вдається зупинитись. Ілюзія, що ось-ось прийде удача, змушує продовжувати гру до повної втрати всього що є.
 • Кожен раз обіцяючи зупинити гру, людина продовжує знову і знову повертатись до неї.
 • Навіть коли все втрачено – продовжується пошук нових способів почати грати.
 • Гра продовжується довше, ніж планувалась спочатку.

В зоні ризику також знаходяться, так звані, «професійні» та «запійні» гравці. Коли людина починає гру просто заради грошей, чи як розвагу, рано чи пізно для більшості це закінчується доволі сумно.

Важливий момент, що ігроманія може спровокувати й інші залежності, такі як наркоманія та алкоголізм. Перебуваючи в різноманітних сумнівних компаніях, цілодобова відсутність вдома, не дуже «чисті» пошуки грошей, постійний стрес – ідеальний ґрунт для їх розвитку.

Де можна отримати лікування ігроманії?

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає якісну, кваліфіковану допомогу при ігроманії. Реабілітаційний центр – саме те місце, де можливо скорегувати свою поведінку та мислення, що особливо дієво для лікування ігроманії.

Ігроманія діє на людину, в основному, на психологічному рівні, тому особлива увага приділяється психологічному стану. Над його відновленням старанно працюють співробітники реабілітаційного центру та запрошені спеціалісти, а саме:

 • консультанти з питань залежностей;
 • волонтери, що завершили реабілітаційний процес;
 • психотерапевти;
 • психологи;
 • арт-терапевти;
 • тощо.

Важливим є бажання самого хворого впоратись. Тоді, спільно зі спеціалістами, можливо отримати найкращий результат.

Реабілітаційний центр – шанс на одужання!

Відчуття провини за програні гроші чи майно, постійний потяг до ризику, нудьга – те, що може змусити людину повертатися до гри, щоб хоч якось забутися та отримати нову дозу адреналіну.

Якщо залишатися в тому самому середовищі, то вирватися з цієї воронки дуже важко, враховуючи масу спокус, тому найкращий варіант – тимчасово абстрагуватися! В умовах реабілітаційного центру це можливо. Одужання проходить в комфортному, сучасному будинку з обмеженим доступом до навколишнього середовища.

Як і в інших випадках із залежністю, тут не обійтись без програми «12 кроків». Ефективна у боротьбі з різними її видами, вона веде цю війну вже близько 80 років. Слідуючи її основним принципам, багато людей повернулися до нормального життя.

Вона – основа зцілювальної психотерапії реабілітаційного центру, що по частинках, заново, збирає людину! Важливим її аспектом є відновлення духовної складової, тобто побудови нових життєвих орієнтирів та цінностей.

Групи та заняття

Кожна група та заняття на реабілітаційному центрі несе позитивний вплив на зміну особистості, так:

 • Психотерапія – дозволяє заглибитись у першопричини своїх реакцій та почуттів. Часто люди з ігровою залежністю повністю відчужені від них та не вміють їх розрізняти. Така практика дозволяє отримати цю навичку знову.
 • Арт-терапія – можливість знайти свій потенціал за допомогою творчих практик. Мистецтво зцілює та дозволяє здобути нові захоплення. До речі, чудовий метод боротьби з нудьгою!
 • Трудотерапія – використовується в роботі з психічними розладами для відновлення працездатності. Також чудовий метод позбавитись від зайвих думок, сфокусувавши увагу на виконанні того чи іншого завдання.
 • Написання письмових робіт допомагає розібратися в минулому, звільнитися від його гніту, визнати свої помилки та, що дуже важливо, пробачити себе. Без цього продовжувати роботу буде вкрай складно.
 • Профілактика зриву – обов’язковий елемент терапії. Важливо навчитись відстежувати ситуації, що можуть знову повернути до гри. Чудовий метод – це відтворити їх у своїй уяві, так би мовити – прожити, щоб знайти найефективніші методи протистояння цьому.
 • Інформаційні заняття насичують знаннями про залежність, що робить людину готовою до різних її проявів.

Навички «тверезості»

Важливо пам’ятати про те, що людину з ігровою залежністю необхідно вчити отримувати радість зі звичайних речей та позитивний викид адреналіну. Чудово допомагають в цьому заняття у спорт-залі, йога та цікаве дозвілля у вигляді футболу, кіно, сауни тощо. Дбайливе ставлення до здоров’я людини, а саме здоровий сон та харчування, довершують позитивний вплив на одужання.

Лікування ігроманії – це процес

Лікування ігроманії (Київ) – це процес! Обов’язковою його частиною є робота зі співзалежністю рідних та близьких, а також соціальний супровід (ресоціалізація) залежного.

В загальному комплексний підхід до лікування, притримання рекомендацій спеціалістів та одужання всього близького оточення дає позитивний результат в одужанні людини, що страждає ігровою залежністю!

 

Оставить коментарий

Залишити коментар

Залишити відповідь

Оставить заявку на обратный звонок
×