fbpx

Лікування наркоманії Київ

Лікування наркоманії Київ, а саме найефективніший спосіб – психосоціальну допомогу наркозалежним, пропонує «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»!

Лечение наркомании фото

Наркоманія – серйозна хвороба, котра потребує серйозних рішень! Можливо це навіть вас здивувало, адже ми звикли розглядати її просто як безнадійний стан.

Хвороба наркоманія хронічна, смертельна, що рецидивує та прогресує. Повністю її вилікувати неможливо, але постійно займаючись одужанням можливо вести тверезий спосіб життя.

На перших порах необхідний максимальний вплив на хворобу. Це не тільки робота над нормалізацією фізичного стану, зняття абстиненції («ломки») тощо. Це – сумлінна праця, котра поєднує в собі корекцію всіх сфер життя людини!

Саме цим займається відділення психосоціальної допомоги наркозалежним «МАА»!

Навіщо потрібна психосоціальна допомога?

За час вживання залежний наносить собі величезну шкоду. Почнемо з фізичного стану. В першу чергу, припиняючи вживання, він відчуває сильний біль.

Абстинентний синдром, або, як кажуть в народі, «ломка», – наслідок звикання організму до постійного надходження певної кількості наркотичних речовин. У різних залежних він проходить по-різному.

Наприклад, той хто вживав опіумні наркотики має:

 1. неймовірно сильну ломоту в тілі;
 2. безсоння;
 3. галюцинації;
 4. стан, схожий до застуди тощо.

В залежних від групи амфетамінів – це:

 1. підвищена сонливість;
 2. надмірний апетит;
 3. сильна слабкість.

Отже, необхідно провести правильну діагностику, щоб зрозуміти, як усунути це та побудувати процес подальшої роботи.

Щодо психологічного стану, то у більшості випадків проявляється:

 1. депресія;
 2. низька самооцінка;
 3. невміння справлятися з труднощами без наркотичних речовин;
 4. складнощі у прояві емоцій.

Без психотерапії тут не обійтися!

В соціальному плані, часто – це повністю зруйновані відносини з оточенням. Брехня, маніпуляції, в деяких випадках крадіжки та вимагання, завдають сильний удар по можливості подальшої взаємодії з суспільством. Якщо залишити цю сферу без уваги, існує велика ймовірність повернення людини в минуле життя.

Що ж казати про духовну складову? Заради наркотику, залежний міг піти на багато підступних вчинків. Совість, так би мовити, стихала, і він потрохи втрачав всі життєві орієнтири та цінності. Без відновлення їх праця над зміною особистості марна!

Отже, для максимальної ефективності, необхідно звернути увагу на всі аспекти хвороби й починати негайні зміни для досягнення тверезості та добробуту!

Відділення психосоціальної допомоги наркозалежним

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» чинить психосоціальний нахил у процесі позбавлення від наркозалежності! Це не лікарня та психіатрична клініка! Це — місце, де можливо відновити свою особистість та почати нове життя!

На своєму прикладі, ефективність програми показали, як мінімум, працівники відділень! Перебуваючи в стійких ремісіях, вони продовжують допомагати залежним впоратись з проблемою! Важливе їх постійне вдосконалення та навчання в питаннях консультування та роботи в даній спеціалізації!

До процесу одужання залучаються також психологи, лікарі-наркологи, психотерапевти, священнослужителі та інші фахівці, котрі згодні з нашими поглядами. Тобто, нашою метою — подарувати Україні справді здорову, незалежну молодь!

Умови проживання

Розглядаючи умови проживання, важливо відзначити:

 1. Процес одужання від залежності відбувається в закритому стаціонарі. Таким чином, відсутній доступ до наркотичних речовин, старих знайомих, що вживають, спокус, що зможуть збити з пантелику на перших порах.
 2. Будинок, в якому відбувається психосоціальна допомога, обладнаний під домашні умови. Він — зручний, теплий, затишний та оснащений всім необхідним! Іноді, навіть кращий за ті умови, в яких колись проживали залежні!

Процес психосоціальної допомоги наркозалежним

Спілкуючись про процес одужання від залежності, можна сказати, що він насичений всім необхідним для успішного позбавлення від проблеми! Тож, це:

 1. Індивідуальний підхід до кожного залежного, особисті консультації та робота над конкретними проблемами конкретної людини!
 2. При необхідності для зняття абстинентного синдрому — детоксикація, котра призначається лікарем-наркологом!
 3. Щоденна ранкова зарядка, заняття в спортзалі, йога, що безумовно покращують фізичний та емоційний стан.
 4. Виїзди на гру в футбол, кіно, сауна. Тобто, цікаве дозвілля, що дозволяє зняти напругу та вчить справді радіти життю.
 5. Цілодобова присутність персоналу в стінах відділення психосоціальної допомоги!
 6. Розпорядок дня, триразове харчування та здоровий сон, а саме — нормалізація біоритмів організму! Та багато чого іншого!

Особливу увагу приділяють психологічному стану! Отже, використовуються найрізноманітніші заходи та підходи:

 1. Групова терапія, що довела свою ефективність у роботі з залежними: психотерапія, арт-терапія, групи взаємодопомоги.
 2. Використання елементів програми «12 кроків», що рятує тисячі залежних по всьому світу.
 3. Проведення профілактики зриву, а саме – створення образу уявної небезпечної ситуації та пошук методів її вирішення, виключивши вживання наркотиків!
 4. Трудотерапія та система обов’язків по будинку – набуття таких рис, як самодисципліна та відповідальність, що дуже важливо для становлення дорослої особистості!
 5. Отримання знань про залежність на інформаційних заняттях.
 6. Духовна освіта, а саме можливість набути, або відновити морально-етичні якості.

Соціальна адаптація наркозалежних

Звичайно, після довгих місяців сумлінної роботи над собою надається допомога для повернення у суспільство, або ресоціалізація. Тобто:

 1. Певний час — виконання волонтерської діяльності у відділеннях психосоціальної допомоги для того, щоб різкий перехід не став стресом та причиною зриву.
 2. Формування тверезого оточення. навчальні програми, вибір професійної діяльності, подальше спілкування зі спеціалістами та психотерапія – підтримувальні заходи, що дозволяють повноцінно влитися в соціум.

Важливо!

Окрім усього попереднього, «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає:

 1. Безкоштовну психологічну допомогу рідним та близьким.
 2. Збереження анонімності!

Лікування наркоманії Київ – це комплексна робота та дотримання рекомендацій. В такому випадку розв’язати проблему – можливо!

Оставить коментарий

Залишити коментар

2 Comments so far

AnonymousPosted on4:17 pm - Jan 27, 2020

Яка вартість??

Залишити відповідь

Оставить заявку на обратный звонок
×