Наркоманія є серйозним захворюванням, яке згубно впливає на здоров’я і соціальне життя людини, швидко прогресує і часто закінчується смертельно. Лікування наркоманії в Україні виконується в спеціалізованих центрах, один з яких знаходиться в Києві і отримав багато позитивних відгуків.

Причини і симптоми наркоманії

Залежність від наркотиків може виникати за фізіологічними, психологічних і соціальних причин. Розвитку захворювання сприяє несприятливе оточення, депресія, емоційна незрілість, особисті проблеми, невпевненість в собі.

Основні симптоми наркотичної залежності:

Види наркоманії та сучасні методи лікування

Існує три стадії наркозалежності, які відрізняються між собою ступенем фізичної і психологічної тяги до токсичних речовин. На першій стадії наркозалежний порівняно легко може обходитися без наркотику протягом декількох днів. Для другої стадії характерно систематичне вживання наркотичних речовин, а на третій стадії людина вже не може нормально функціонувати без дози.

Наркоманія розвивається в результаті вживання таких психотропних речовин:

Для успішного лікування наркоманії та залежності від наркотиків в Україні можна анонімно звернутися в реабілітаційний центр. Тут використовуються такі сучасні методи лікування:

Етапи та основні принципи лікування

Перед початком боротьби з наркотичною залежністю, потрібно усвідомити необхідність лікування наркоманії. Бесіди з досвідченим психологом або наркологом, допомагають переконати людину почати ефективне лікування від наркоманії. Досвідчені лікарі в Україні використовують комплексні методи лікування амфетамінової залежності і інших видів наркозалежності.

У домашніх умовах лікування наркоманії проводиться рідко, людини зазвичай поміщають в стаціонар. При виборі клініки в Україні враховують відгуки інших пацієнтів. Добровільне та примусове лікування наркоманії здійснюється анонімно і складається з декількох етапів.

Діагностика і позбавлення від інтоксикації організму

Амбулаторне лікування наркозалежного починається з обстеження організму. Воно допомагає вивчити стан здоров’я пацієнта і стадію хвороби. За допомогою попередньої діагностики лікар визначає тип психотропної речовини, яку вживає людина і становить програму лікування, надаючи пацієнтові необхідну допомогу.

Лікування наркоманії включає в себе детоксикацію організму для відновлення процесів життєдіяльності. На цьому етапі лікування наркоманії виконують очищення дихальних шляхів, промивання шлунка, роблять клізми, ставлять крапельниці або призначають кисневі маски.

Медикаментозне лікування наркоманії

Коли наркозалежний не отримує чергову дозу психотропної речовини, у нього виникає «ломка». Вона проявляється у вигляді таких симптомів:

Лечение наркомании фото

На цьому етапі здійснюється медикаментозне лікування наркоманії, яке примусово полегшує симптоми «ломки». Лікування наркоманії виконується анальгетиками і снодійним, ін’єкціями гепатотропних і антигістамінних засобів, вітамінів. Вибір лікарських препаратів здійснюється лікарем.

Психологічне ефективне лікування наркозалежності

Наступним етапом лікування наркоманії є подолання наркозалежності на підсвідомому рівні. Для цього наркозалежний відвідує психотерапевта або групові тренінги, метою яких є формування умінь справлятися з труднощами без допомоги наркотиків.

Психосоціальна допомога і лікування наркоманії в клініці Києва також здійснюється через трудотерапию, арт-терапію, пізнавальні лекції. Вони допомагають позбутися від нав’язливих думок, розвивають самодисципліну, інформують про шкоду вживання наркотичних речовин, прискорюючи процес одужання.

Реабілітація та соціальна адаптація

Після лікування наркозалежності в стаціонарі пацієнт в обов’язковому порядку відвідує курси реабілітації в Києві, продовжуючи примусово відвідувати психотерапевта і нарколога. Вони стежать за станом здоров’я наркозалежного, мотивують його вести здоровий спосіб життя, запобігаючи рецидив.

У лікуванні наркоманії велика увага приділяється ресоціалізації. Пацієнту надають допомогу у формуванні здорового оточення і відновленні нормальних взаємин з близькими. Консультації психолога дозволяють наркозалежному вибрати відповідний вид професійної діяльності, знайти хобі. У спеціалізованому центрі психологічна підтримка надається і родичам пацієнта.

Лікування наркоманії в Києві: центр «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»

Лікування наркоманії в Києві і Україні можна отримати в центрі «Міжнародної антинаркотичної Асоціації». Курс профілактики і лікування проходиться анонімно, а його ціна і тривалість визначається окремо для кожного конкретного випадку.

У клініці виконується лікування героїнової залежності, позбавлення від токсикоманії, лікування амфетамінової залежності. У комфортному приміщенні стаціонару пацієнт примусово ізолюється від зовнішнього світу, проходить комплексну реабілітацію для лікування опійної наркоманії.

Головні плюси центру в Києві:

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Відділення психосоціальної допомоги залежним-

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Lorem ipsum

dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.