fbpx

Наркоманія є серйозним захворюванням, яке згубно впливає на здоров’я і соціальне життя людини, швидко прогресує і часто закінчується смертельно. Лікування наркоманії в Україні виконується в спеціалізованих центрах, один з яких знаходиться в Києві і отримав багато позитивних відгуків.

Причини і симптоми наркоманії

Потрапивши в тенета згубної пристрасті, людина стає іншою. Зміни, що відбуваються всередині, руйнують весь організм. Єдиний спосіб перервати хворобу – лікування наркозалежності в стаціонарі. Позбутися від неї без сторонньої допомоги практично неможливо. Лікування наркозалежних, його методи, складність, вартість залежать в кінцевому підсумку від стадії і складності ситуації.

Залежність від наркотиків може виникати за фізіологічними, психологічних і соціальних причин. Розвитку захворювання сприяє несприятливе оточення, депресія, емоційна незрілість, особисті проблеми, невпевненість в собі. Якими б не були причини, кваліфіковане та своєчасне лікування від наркозалежності – єдина можливість від неї позбутися. Багато сімей, які постраждали від цього захворювання, готові заплатити будь-яку ціну за лікування наркоманії, щоб побачити поруч з собою здорову і активну людину. Лечение наркомании Киев фото

Основні симптоми наркотичної залежності:

Не всі симптоми проявляються одночасно, але при поєднанні навіть деяких може знадобитися невідкладна допомога для лікування від наркозалежності. Перед тим, як звернутися в клініку, незайвим буде почитати відгуки клієнтів. І хоча лікування наркоманії проходить анонімно, багато вдячних пацієнтів і члени їх сімей діляться враженнями і словами подяки.

Види наркоманії та сучасні методи лікування

Існує три стадії наркозалежності, які відрізняються між собою ступенем фізичної і психологічної тяги до токсичних речовин. На першій стадії наркозалежний порівняно легко може обходитися без наркотику протягом декількох днів. Для другої стадії характерно систематичне вживання наркотичних речовин, а на третій стадії людина вже не може нормально функціонувати без дози.

Наркоманія розвивається в результаті вживання таких психотропних речовин:

Для успішного лікування наркоманії та залежності від наркотиків в Україні можна анонімно звернутися в реабілітаційний центр. Тут використовуються такі сучасні методи лікування:

Як буде проходити лікування наркоманії і яка буде його вартість, залежить від ступеня впливу згубної пристрасті. Залежно від того, яка допомога потрібна, буде розраховуватися тривалість, складність і ціна. Але лікування від наркозалежності буде тим успішніше, чим швидше ви звернетеся за допомогою в надійну клініку в Україні.

Етапи та основні принципи лікування

Перед початком боротьби з наркотичною залежністю, потрібно усвідомити необхідність лікування наркоманії. Бесіди з досвідченим психологом або наркологом, допомагають переконати людину почати ефективне лікування від наркоманії. Досвідчені лікарі в Україні використовують комплексні методи лікування амфетамінової залежності і інших видів наркозалежності.Почати лікування наркозалежних в Києві анонімно можна в нашій Міжнародній антинаркотичній Асоціації. Медикаментозне лікування наркоманії, психологічна підтримка і подальша реабілітації – ось ті кроки, які допоможуть в подоланні хвороби.

У домашніх умовах лікування наркоманії проводиться рідко, людини зазвичай поміщають в стаціонар. При виборі клініки в Україні враховують відгуки інших пацієнтів. Добровільне та примусове лікування наркоманії здійснюється анонімно і складається з декількох етапів.

Діагностика і позбавлення від інтоксикації організму

Амбулаторне лікування наркозалежного починається з обстеження організму. Воно допомагає вивчити стан здоров’я пацієнта і стадію хвороби. За допомогою попередньої діагностики лікар визначає тип психотропної речовини, яку вживає людина і становить програму лікування, надаючи пацієнтові необхідну допомогу. Терміни перебування в стінах лікарні, ціна курсу, його складність залежить від ступеня тяжкості. Лікування наркозалежних не буває швидким і легким – і сім’я хворого повинна бути до цього готова.

Лікування наркоманії включає в себе детоксикацію організму для відновлення процесів життєдіяльності. На цьому етапі лікування наркоманії виконують очищення дихальних шляхів, промивання шлунка, роблять клізми, ставлять крапельниці або призначають кисневі маски.

Медикаментозне лікування наркоманії

Коли наркозалежний не отримує чергову дозу психотропної речовини, у нього виникає «ломка». Вона проявляється у вигляді таких симптомів:

 

На цьому етапі здійснюється медикаментозне лікування наркоманії, яке примусово полегшує симптоми «ломки». Лікування наркоманії виконується анальгетиками і снодійним, ін’єкціями гепатотропних і антигістамінних засобів, вітамінів. Вибір лікарських препаратів здійснюється лікарем. Ось чому на питання, скільки коштує лікування наркозалежних в Києві, можна відповісти точно тільки після детального вивчення проблеми, розбору ситуації і оцінки шкоди, нанесеної організму. Медикаментозне лікування наркоманії в умовах стаціонару поліпшить загальний фізичний стан, дасть організму необхідний відпочинок, знизить больовий синдром і допоможе відновить нервову систему.

Психологічне ефективне лікування наркозалежності

Наступним етапом лікування наркоманії є подолання наркозалежності на підсвідомому рівні. Для цього наркозалежний відвідує психотерапевта або групові тренінги, метою яких є формування умінь справлятися з труднощами без допомоги наркотиків. Для багатьох пацієнтів ефективним виявляється вплив під гіпнозом під контролем кваліфікованого психотерапевта. Цей спосіб надання допомоги дає стійкі результати і допомагає сформувати підсвідомі установки, щоб позбутися від наркозалежності. Лікування гіпнозом зазвичай входить в загальну вартість курсу і застосовується при необхідності.

Психосоціальна допомога і лікування наркоманії в клініці Києва також здійснюється через трудотерапию, арт-терапію, пізнавальні лекції. Вони допомагають позбутися від нав’язливих думок, розвивають самодисципліну, інформують про шкоду вживання наркотичних речовин, прискорюючи процес одужання.

Реабілітація та соціальна адаптація

Після лікування наркозалежності в стаціонарі пацієнт в обов’язковому порядку відвідує курси реабілітації в Києві, продовжуючи примусово відвідувати психотерапевта і нарколога. Вони стежать за станом здоров’я наркозалежного, мотивують його вести здоровий спосіб життя, запобігаючи рецидив.

У лікуванні наркоманії велика увага приділяється ресоціалізації. Пацієнту надають допомогу у формуванні здорового оточення і відновленні нормальних взаємин з близькими. Консультації психолога дозволяють наркозалежному вибрати відповідний вид професійної діяльності, знайти хобі. У спеціалізованому центрі психологічна підтримка надається і родичам пацієнта.

Лікування наркоманії в Києві: центр «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»

Лікування наркоманії в Києві і Україні можна отримати в центрі «Міжнародної антинаркотичної Асоціації». Курс профілактики і лікування проходиться анонімно, а його ціна і тривалість визначається окремо для кожного конкретного випадку.

На питання про те скільки коштує курс лікування, не можна відповісти однозначно. Вартість залежить від тяжкості хвороби і типу залежності. Але в будь-якому випадку, лікування проходить анонімно, тому про розголошення інформації ви можете не турбуватися. При виникненні будь-яких питань ви можете зателефонувати нам безпосередньо або ближче познайомитися з відгуками клієнтів.

У клініці виконується лікування героїнової залежності, позбавлення від токсикоманії, лікування амфетамінової залежності. У комфортному приміщенні стаціонару пацієнт примусово ізолюється від зовнішнього світу, проходить комплексну реабілітацію для лікування опійної наркоманії.

Головні плюси центру в Києві:

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами