fbpx

Залежно від спиртних напоїв і психотропних речовин відносяться до захворювань, які завдають серйозної шкоди фізичному здоров’ю і психологічному стану людини. Дуже часто залежний не здатний навіть визнати наявність проблеми і не хоче проходити курс терапії. Щоб вилікувати наркоманію і алкоголізм, необхідно звернутися до висококваліфікованих наркологів і психологів.

Лікування згубних залежностей здійснюється в наркологічному центрі «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Програма реабілітації розроблена з використанням сучасних методик і практик, ефективність яких доведена в усьому світі. У центрі можна успішно вилікувати алкоголізм, а також залежність від амфетамінів, марихуани, героїну та інших психотропних речовин.

методика_лечения

Курс терапії від залежності

Курс терапії передбачає використання різних реабілітаційних програм і методик:

Важливою частиною програми реабілітації є робота з членами сім’ї залежної людини. Для них організовуються щомісячні тематичні семінари, щотижневі групи взаємодопомоги та сімейні психотерапевтичні сесії.

Курс реабілітації від залежності

Курс реабілітації дозволяє людині успішно позбутися від алкогольної та наркотичної залежності і складається з таких основних етапів:

Перший етап: дореабілітаційний (до 14 днів) і медичний (від 7 днів):

Другий етап: реабілітація в умовах стаціонару (до 6 місяців):

Третій етап: ресоціалізація і соціальна адаптація (від 6-ти місяців):

Четвертий етап: соціальний супровід (безстроково):

Допомога близьким

Професійна допомога необхідна не тільки самому залежному, але і його близьким. Для них передбачені:

Лікування алкоголізму і наркоманії в реабілітаційному центрі здійснюється в різних містах України. Фахівці щодня здійснюють прийом людей, які хочуть подолати залежність, надаючи їм необхідну медичну допомогу та психологічну підтримку.