fbpx

Алкоголізм відноситься до серйозних захворювань, які ведуть до руйнування організму, психіки та особистості людини. Щоб позбутися від недуги, потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть відновитися і подолати згубний потяг до спиртного. Де можлива реабілітація алкозалежних у Києві та які особливості відновлення організму в клініці після запою?

Реабілітація при алкоголізмі — навіщо вона потрібна?

Багато людей намагаються використовувати спиртні напої для розслаблення в скрутних життєвих ситуаціях. Але в результаті цього розвивається важка залежність, різко погіршується стан здоров’я, поведінка стає неадекватною. Для уникнення фатальних наслідків, необхідно відновити нормальну роботу всіх внутрішніх органів.

Алкоголізм може виникати з різних зовнішніх причин — матеріальні труднощі, розбіжності з близькими, неможливість самореалізації або несприятливе соціальне оточення. Щоб реабілітація алкозалежних була успішною, необхідно не тільки забезпечити повноцінне відновлення організму після алкоголю, але й усунути фактори, які призвели до появи алкогольної залежності.

Реабилитация алкоголизма

Про необхідність проходження реабілітації свідчать такі ознаки:

Професійне відновлення допомагає зняти всі ці симптоми та повернути алкоголіків до нормального життя. Повноцінна реабілітація алкозалежних можлива тільки під контролем фахівця. Він підведе людину до усвідомлення наявності алкогольної залежності та правильно виконає відновлення після запою.

Реабілітація для алкоголіків: особливості

Подолання алкогольної залежності складається з системи взаємопов’язаних етапів. Вони допомагають відновити гарне самопочуття і нормалізувати емоційний стан людини. Відновлення найчастіше проводиться в умовах стаціонару. Реабілітація алкоголіків передбачає використання різних типів ліків, які призначає лікар клініки.

Обов’язком досвідченого нарколога і психолога є допомога пацієнту при відмові від спиртного. Перебування в стінах спеціалізованої установи також усуває загрозу психологічного підбурювання з боку інших алкоголіків.

Відновлення після алкогольної інтоксикації

Повноцінний комплекс відновлення неможливий без складання програми реабілітації. Алкозалежні проходять медичне обстеження, в процесі якого визначається ступінь пошкодження внутрішніх органів і необхідність використання ліків.

Відновлення після алкогольної залежності починається з детоксикації. Для цього можуть використовуватися крапельниці, препарати для нормалізації складу крові, вітамінні комплекси, які прискорюють відновлення організму після алкоголю. Реабілітація алкоголіків також передбачає використання снодійних для лікування безсоння.

На початковому етапі відновлення при алкоголізмі важливо досягти таких цілей:

Психологічна реабілітація

Невіддільною частиною курсу реабілітації є психологічний етап. При цьому може використовуватися групова та індивідуальна терапія, яка допомагає усунути потяг до спиртного на рівні підсвідомості.

Реабілітація алкозалежних в Києві проходить з використанням заспокійливих засобів і антидепресантів. Вони знижують тривожність, покращують настрій, допомагають виробити в людини бажання боротися з алкоголізмом.

Даний етап відновлення дозволяє алкозалежним досягти такого ефекту:

Повноцінно відновитися та усвідомити відмову від спиртного допомагає спілкування з досвідченим психологом.

Соціальна реабілітація

Після закінчення курсу реабілітації для алкоголіків у стаціонарі людина може знову натрапити на життєві труднощі. Щоб не стався повторний зрив, пацієнту надається допомога у працевлаштуванні та розв’язанні матеріальних проблем. У результаті цього людині відкривається можливість відновитися в соціумі, налагодити спілкування зі здоровим оточенням і знайти нові способи розв’язання проблем.

Соціальна реабілітація алкозалежних не обмежена в часі та спрямована на профілактику повторного розвитку хвороби. Така реабілітація алкоголіків містить регулярну взаємодію з психологом, групові зустрічі з іншими людьми, які подолали згубну пристрасть до спиртних напоїв.

Послуга Опис Вартість, грн
Пакет соціотерапія Проживання, харчування , послугі спеціалістів ціна від 8000 грн / місяць
Психіатр персональна консультація ціна від 500 грн
Психолог персональна консультація ціна від 500 грн
Пакет послуг “Мед клініка” проживання, харчування, медикаменти ціна від 1000 грн / доба
Пакет послуги на дому виїзд лікаря, дистанційний супровід ціна від 2500 грн

Допомога алкозалежним у клініці в Києві

Професійна реабілітація алкоголіків виконується в центрі «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Його філії є в Києві та інших містах та пропонують повне відновлення своїм пацієнтам.

Плюси проходження терапії в центрі «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»:

Відновлення в стінах спеціалізованої установи може допомогти людині назавжди відмовитися від вживання спиртного, зупинити руйнування своєї особистості та повернутися до здорового способу життя.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами