fbpx

Своєчасне лікування наркоманії та алкоголізму – запорука довгого і повноцінного життя

Сучасний реабілітаційний центр в Дніпрі ефективно позбавить від наркоманії та алкогольної залежності, використовуючи сучасне обладнання, перевірені та інноваційні методики, запобіжить рецидиву за допомогою кодування, проведе якісну реабілітацію та ресоціалізацію. Наші пацієнти можуть розраховувати на індивідуальний підхід, високу компетентність лікарів, сувору анонімність і ціну, що відповідає якості лікування.

Реабілітаційний центр в Дніпрі

За статистикою більше 80% людей на Землі мають схильність до тієї чи іншої залежності: від шоколаду до ігроманії. Але справжнім бичем останніх століть стали наркоманія і неконтрольоване вживання алкоголю, які руйнують організм і психіку людини.

Тільки в Україні від них щорічно помирають понад 120 тис. чоловік. Хворі, які страждають від алкоголізму і наркозалежності, не в змозі самостійно вийти з гріховного кола і перемогти хворобливу тягу до спиртного і наркотику. Результатом хронічного зловживання стають незворотні зміни в організмі, втрата соціального статусу, сім’ї, деградація і, нерідко, смерть.

Наркоманія і алкоголізм – страшні і болісні захворювання, які можна і потрібно лікувати. Реабілітаційний наркологічний центр в м Дніпро (Дніпропетровськ) надає дієву допомогу залежним людям, проводячи ефективне лікування наркозалежності та хворобливої ​​пристрасті до алкоголю при будь-якій стадії захворювання.

Наш наркоцентр є філією Міжнародної антинаркотичної Асоціації, в якому пацієнти можуть розраховувати на:

І, найголовніше, ми чесні з клієнтами нашого центру – ми не обіцяємо нереального 100% одужання, але кожен третій хворий нашої клініки розлучається з залежністю і отримує можливість повернути своє становище в суспільстві після закінчення повного курсу лікування.

Наркоманія — не вирок, якщо поруч досвідчені лікарі нашої клініки

Наркоманія — це згубна пристрасть людини до вживання різних наркотичних речовин для занурення в одурманюючий стан або зняття больового синдрому. Формування наркозалежності відбувається поступово, у міру звикання до вживання наркотичних речовин: від перших спроб вживання з цікавості до зняття стресу за допомогою «кайфу» у відповідній компанії, виправданню вживання наркотиків, збільшення доз, переходу на більш сильні речовини. При виникненні фізичної залежності хворий на наркоманію вже не в змозі сам відмовитися від дози і йому потрібна допомога фахівців-наркологів і психотерапевтів.

Наш наркологічний центр проводить успішне лікування наркоманії з подальшою психосоціальної реабілітацією пацієнтів, в три етапи.

Етап 1. Виведення з наркотичної «ломки», детоксикація організму хворого в умовах прекрасно оснащеного стаціонару центру.

Етап 2. Відновлення найважливіших фізіологічних функцій, поліпшення психоемоційного стану. Індивідуальна та групова терапія, консультування співзалежних людей. Запобігання рецидивам за допомогою кодування різними методами, серед яких: медикаментозне кодування, психотерапевтичні методи, фізіотерапевтичне кодування.

Етап 3. Обов’язкова реабілітація та ресоціалізація на основі програми «12 кроків» під контролем фахівців нашого наркоцентру.

Позбавлення від алкоголізму в реабілітаційному наркоцентрі — шанс повернути собі власне життя

Алкоголь присутній в житті практично кожної людини. Але одні люди обмежуються чарочкою у свята, а для інших випивання стають щоденною практикою. Хронічний алкоголік не може сам вийти із запою, кинути пити і повернутися до тверезого способу життя. Звертатися в реабілітаційний наркологічний центр пора вже тоді, коли залежність тільки починає формуватися, виникають перші проблеми зі здоров’ям, конфлікти в родині і на роботі.

Пропонуючи ефективну і якісну терапію алкозалежним, наш наркоцентр з успіхом вирішує такі завдання:

Примусове лікування в нашому наркологічному центрі

Питання можливості та законності примусових заходів медичного характеру алкоголіків і наркоманів цікавить не тільки самих залежних, але і в більшій мірі їх рідних.

Найчастіше залежні не усвідомлюють всієї важкості свого становища і навіть в критичних ситуаціях відмовляються приймати допомогу фахівців. Проте, ми практикуємо примусову терапію наркоманії в екстрених випадках – при сильній ломці, наркотичній комі. Після купірування гострих станів фахівці нашої клініки проводять:

При хронічному алкоголізмі лікування хворих без їх згоди в нашому центрі не проводиться. Однак не поспішайте впадати у відчай! Наші наркологи та психотерапевти мають колосальний досвід роботи з алкозалежними людьми. Вони обов’язково знайдуть переконливі слова і напевно зможуть мотивувати хворого пройти курс лікування, який відкриває їм шлях до здорового та довгого життя.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами