fbpx

Запій – небезпечний стан організму, що виникає в результаті тривалого вживання великої кількості спиртних напоїв. При виникненні такої ситуації необхідно правильно виконати виведення з запою, звернувшись в спеціалізовану клініку.

Причини і ознаки запою

Згубна залежність від спиртного часто починається з того, що людина вживає алкоголь для зняття стресу або піддаючись впливу оточуючих. Запій може бути короткочасним або тривалим, а самостійно вийти з цього стану майже неможливо. Про необхідність професійного виведення з запою свідчать такі ознаки:

Особливості процедури виведення з запою

Запої характеризуються різною тривалістю, тому кожен вивід із запою виконується індивідуально. Вивід із запою в Києві може здійснюватися на дому або в стаціонарі, але вимагає постійного спостереження фахівця зі спеціалізованого центру.

Виведення із запою в клініці здійснюється цілодобово і анонімно і складається з декількох послідовних етапів.

Первинна діагностика

Перед тим, як виконувати виведення із запою, необхідно оцінити загальний стан організму пацієнта і визначити стадію алкогольної залежності. Детальну інформацію про проблему можна отримати від самого алкозалежної або від його близьких.

Для визначення ступеня інтоксикації організму проводять комплексне обстеження. Воно допомагає виявити хронічні захворювання і полегшує вибір ліків для подальшого медикаментозного виведення з алкогольного сп’яніння.

Крапельниця для очищення організму

Наступний етап виведення з запою – детоксикація організму. При вживанні великих доз спиртного в тілі людини накопичуються токсини. Щоб очистити організм і поліпшити фізіологічний стан пацієнта, застосовується крапельниця.

Склад препаратів для внутрішньовенного введення визначається лікарем в індивідуальному порядку з урахуванням отриманих результатів медичного обстеження. Крапельниця допомагає запобігти зневоднення, забезпечує організм необхідними вітамінами та поживними речовинами, дозволяє коригувати водно-електролітний склад крові.

Тривалість детоксикації організму залежить від віку і стану здоров’я пацієнта. Зазвичай цей етап виведення з запою займає від 1 до 14 днів.

Медикаментозне виведення із запою

Висновок із запою супроводжується прийомом ліків. Вони допомагають поліпшити фізіологічний стан людини і вилікувати хвороби, які з’явилися в результаті зловживання спиртним.

Медикаментозне виведення з запою включає в себе прийом таких ліків:

Всі ліки приймаються під контролем фахівця, який визначає дозування кожного засобу і тривалість курсу лікування.

Психологічна реабілітація

Важливим етапом виведення з запою є подолання психологічної залежності від спиртного. Для цього пацієнт проходить курс спеціальної реабілітації вдома або відвідує групові заняття з психологом в стаціонарі. В результаті такої терапії виконується аналіз причин виникнення залежності, формуються правильні моделі поведінки і нормалізується психічний стан людини.

У важких випадках застосовується кодування. Процедуру виконують фахівці наркологічного центру, формуючи у людини відразу до спиртного на підсвідомому рівні. Висновок із запою і кодування здійснюються анонімно.

Висновок із запою в Києві: куди звернутися?

Успішно впоратися з проблемою можуть фахівці центру «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Пацієнти в стаціонарі цілодобово перебувають під наглядом лікаря, а лікування може виконуватися анонімно. Ціна виведення з запою і кодування розраховується індивідуально для кожного випадку.

Ключові переваги клініки:

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами