Запій – небезпечний стан організму, що виникає в результаті тривалого вживання великої кількості спиртних напоїв. При виникненні такої ситуації необхідно правильно виконати виведення з запою, звернувшись в спеціалізовану клініку.

Причини і ознаки запою

Згубна залежність від спиртного часто починається з того, що людина вживає алкоголь для зняття стресу або піддаючись впливу оточуючих. Запій може бути короткочасним або тривалим, а самостійно вийти з цього стану майже неможливо. Про необхідність професійного виведення з запою свідчать такі ознаки:

Особливості процедури виведення з запою

Запої характеризуються різною тривалістю, тому кожен вивід із запою виконується індивідуально. Вивід із запою в Києві може здійснюватися на дому або в стаціонарі, але вимагає постійного спостереження фахівця зі спеціалізованого центру.

Виведення із запою в клініці здійснюється цілодобово і анонімно і складається з декількох послідовних етапів.

Первинна діагностика

Перед тим, як виконувати виведення із запою, необхідно оцінити загальний стан організму пацієнта і визначити стадію алкогольної залежності. Детальну інформацію про проблему можна отримати від самого алкозалежної або від його близьких.

Для визначення ступеня інтоксикації організму проводять комплексне обстеження. Воно допомагає виявити хронічні захворювання і полегшує вибір ліків для подальшого медикаментозного виведення з алкогольного сп’яніння.

Крапельниця для очищення організму

Наступний етап виведення з запою – детоксикація організму. При вживанні великих доз спиртного в тілі людини накопичуються токсини. Щоб очистити організм і поліпшити фізіологічний стан пацієнта, застосовується крапельниця.

Склад препаратів для внутрішньовенного введення визначається лікарем в індивідуальному порядку з урахуванням отриманих результатів медичного обстеження. Крапельниця допомагає запобігти зневоднення, забезпечує організм необхідними вітамінами та поживними речовинами, дозволяє коригувати водно-електролітний склад крові.

Тривалість детоксикації організму залежить від віку і стану здоров’я пацієнта. Зазвичай цей етап виведення з запою займає від 1 до 14 днів.

Медикаментозне виведення із запою

Висновок із запою супроводжується прийомом ліків. Вони допомагають поліпшити фізіологічний стан людини і вилікувати хвороби, які з’явилися в результаті зловживання спиртним.

Медикаментозне виведення з запою включає в себе прийом таких ліків:

Всі ліки приймаються під контролем фахівця, який визначає дозування кожного засобу і тривалість курсу лікування.

Психологічна реабілітація

Важливим етапом виведення з запою є подолання психологічної залежності від спиртного. Для цього пацієнт проходить курс спеціальної реабілітації вдома або відвідує групові заняття з психологом в стаціонарі. В результаті такої терапії виконується аналіз причин виникнення залежності, формуються правильні моделі поведінки і нормалізується психічний стан людини.

У важких випадках застосовується кодування. Процедуру виконують фахівці наркологічного центру, формуючи у людини відразу до спиртного на підсвідомому рівні. Висновок із запою і кодування здійснюються анонімно.

Висновок із запою в Києві: куди звернутися?

Успішно впоратися з проблемою можуть фахівці центру «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Пацієнти в стаціонарі цілодобово перебувають під наглядом лікаря, а лікування може виконуватися анонімно. Ціна виведення з запою і кодування розраховується індивідуально для кожного випадку.

Ключові переваги клініки:

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Відділення психосоціальної допомоги залежним-

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Lorem ipsum

dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.