fbpx

Як гумор впливає на залежних?

Як гумор впливає на залежних? Практика показує, що найкращим чином. З чого ж такі висновки? А Ви відвідували «Студентську Лігу Сміху» в Києві? Якщо так, то Вам і без слів буде зрозуміло чому.

Ну добре, це ми вже забігли наперед… Ну треба ж Вас якось зацікавити?

Подяка

Раз вже проговорилися, то і почнемо з подяки Олександру Гогілашвілі та Олені Антоновій за прекрасну терапію гумором.

Олександр Гогілашвілі – координатор зв’язків з громадськістю «Міжнародної антинаркотичної Асоціації».
Олена Антонова – керівник Молодіжної платформи міста Києва, а також інтелектуального фестивалю «Quiz Cheese».

Без цих людей, команда «МАА» не отримала б вибуховий бум позитивних емоцій!

Чому ж гумор корисний?

Більшість залежних не вміє сміятися, розслаблятися, відпочивати. Чому? Та тому, що звикли робити це тільки в наркотичному, алкогольному або ще якому-небудь «угарі».
Як повернути їм здатність відчувати позитивні емоції? Як-то кажуть: клин клином вибивати. Що мається на увазі? Крім усього іншого, давати їм альтернативні методи отримання задоволення у тверезості.
Як це допоможе? Повірте, якщо людина побачить, що посміхатися і кайфувати можна без різних шкідливих речовин або речей, то вона навряд чи повернеться до своїх старих звичок.
Як метафора: навіщо переїжджати в халупу із фешенебельного особняка?

Бонус-плюс для «МАА»

На цьому тижні у команди «МАА» взагалі вийшов бонус-плюс. Вдалося відвідати аж дві гри «Студентської Ліги Сміху» міста Києва. Перша проходила двадцять шостого березня, ну а друга, відповідно – двадцять восьмого.

Про захід

Як і описувалося в анонсах – це дійсно грандіозна подія! Виступало безліч талановитих, креативних, оригінальних команд. Кожен зі своєю родзинкою і особливим гумором – вони буквально запалювали зал сміхом.

Зіркові учасники

До речі, ведучим обох заходів був Валентин Міхієнко – учасник «Improv Live Show» студії «Квартал 95». Колись «Impov Live Show» відвідували 10-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір. Побачити його знову було величезною радістю!
Ну і, звичайно ж, куди без зіркових членів журі, які вибрали ті команди, з якими вони будуть виступати у фіналі:

Було круто!

Так, все було на вищому рівні. Всі показали клас! Жодної сумної людини не вийшло із залу! Особливо приємно, знову ж таки, за українську молодь. Ну талановиті ж!
Ну а команда «МАА» тепер буде чекати нових ігор.

Повертаючись до початкового питання

Що ж, а тепер давайте разом відповімо на питання: ну і як же гумор впливає на залежних?