Процедура озонотерапії в Києві

Процедура озонотерапії може бути застосований як самостійна процедура або в поєднанні з іншими методами лікування, залежно від вашого стану та потреб.

Ціна від 1200 грн

Рейтинг: 4.6

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Озонотерапія – класичний метод фізіотерапії. Вона зміцнює фізичну складову здоров’я. Також допомагає підтримати імунітет та вилікувати безліч соматичних хвороб. В основі цього методу лежить вплив озону. Як відомо, озон – це кисень трьохатомної форми. Потрапивши всередину людського організму, з нього утворюються біологічно активні речовини – озоніди та пероксиди. Вони мають широкий спектр корисних ефектів. Дія озону спрямовано поліпшення мікроциркуляції в капілярах — дрібних судинах. Це значно впливає на збагачення клітин організму киснем.

Ця методика існує та активно застосовується у світі вже близько 50 років. Однак на теренах України почала широко використовуватися лише у 80-ті роки. У малій кількості озон здатний впливати на імунітет, захищаючи його від різноманітних хвороботворних бактерій, грибів та вірусних частинок. До речі, озон має сильні дезінфікуючі властивості, які в 6 разів перевершують ультрафіолет і в 10 разів хлор. У процесі лікування важливо дотримуватись необхідної концентрації триатомного кисню в озонокисневому складі. Для забезпечення правильності та безпеки процедури потрібен досвідчений фізіотерапевт.

Як застосовують озон?

До способів лікування озоном належать такі:

  1. Збагачений озоном, розчин вводиться парентерально (внутрішньовенно). Ця суміш нестійка і вже через півгодини здатна руйнуватися. Отже, для того, щоб цього не сталося, суміш виготовляють прямо перед маніпуляцією.
  2. Підшкірне введення озону. Активно застосовується в галузі косметології як метод боротьби зі шкірними розтяжками, целюлітом, а також як ліполітик. Крім того, озонотерапія ефективна щодо вугрів. Її дія сприятливо позначається на функціонуванні сальних залоз. Вона також має яскраво виражений антибактеріальний ефект. Озонотерапія також має омолоджуючий ефект на клітини шкіри. Завдяки цьому мікроциркуляція налагоджується та зморшки розгладжуються. Ін’єкції озону активно застосовуються у лікуванні захворювань зв’язково-суглобового апарату (обколювання ураженої зони).
  3. В отоларингології використовується як допоміжний метод лікування багатьох патологій лор-органів. Застосовується у вигляді інгаляцій озоно-кисневою сумішшю.
  4. Аутогемотерапія. Процедура, суть якої полягає у змішуванні крові із сумішшю озону. Співвідношення діючих компонентів суміші регулюється виходячи з особливостей організму пацієнта, а також наявного захворювання. Ця маніпуляція здійснюється в умовах клініки. У хворого беруть 50-100 мл крові із вени. Кров збагачують озоном. Потім озоновану кров вводять парентерально. Подібна процедура проводиться у Києві та потребує близько 6-8 сеансів.
  5. Кисневі коктейлі. Коктейлі з озону дуже корисні при патологіях ШКТ та ротовій порожнині.

Існують також множинні варіанти проведення зовнішнього лікування озоном. До останніх відносяться: клізми з озону, полоскання або змочування рота озоном, вагінальні ванни та примочки.

Яка тривалість процедури?

Тривалість проведення сеансу залежить від того, яка процедура проводиться та які цілі переслідуються. У середньому тривалість маніпуляції коливається від кількох хвилин до 1,5 годин. Наприклад, при постановці озонової крапельниці процедура по

триває близько півгодини, а при локальному впливі озону на шкіру від 10 до 15 хвилин. Тривалість та кратність сеансів встановлюються лікарем. Це залежить від початкового стану пацієнта та цілей, які поставленні під час лікування.

Наскільки болюча процедура?

При проведенні озонотерапії озон, як правило, вводиться в організм ін’єкційним способом. Озон має подразнюючу дію на тканині і може викликати неприємні відчуття або дискомфорт у місці введення.

Однак у більшості випадків озонотерапія добре переноситься пацієнтами і не викликає серйозних болючих відчуттів. Важливо, що озонотерапія має проводитися кваліфікованим медичним персоналом, який застосовує відповідні протоколи та дозування. Це необхідно для мінімізації можливих побічних ефектів.

У чому переваги лікування озоном?

Чимало людей часто задаються питанням у чому переваги озонотерапії і чим вона така корисна для людини? Відповідь на це питання дуже проста:

  1. Активізує обмін кисню у тканинах, сприяє прискоренню обміну речовин. Також налагоджує потік крові в тканинах та органах.
  2. Прискорює швидкість регенерації, сприяє якнайшвидшому загоєнню саден і ран. Крім того, відновлює цілісність пошкоджених органів.
  3. Шляхом підвищення больового порога має яскраво виражений анестетичний ефект.
  4. Має антисептичну, бактерицидну дію, противірусний ефект. Також стимулює імунітет та підвищує загальну стійкість людини до патогенних мікроорганізмів.
  5. Чинить протизапальний ефект.
  6. Покращує обмін речовин на клітинному рівні, прискорює ліполітичні процеси, тонізує та робить м’язові тканини еластичнішими.
  7. Часто озон застосовують як метод схуднення, оскільки він має не тільки вищевказані властивості, але й сприяє виходу зайвої рідини.
  8. Омолоджуюча дія полягає у відновленні кількості шкірних білків. Ці білки, зокрема еластин і колаген, беруть участь у формуванні зморшок і розтяжок. У разі дефіциту їх кількість знижується.
  9. Озон є чудовим помічником у лікуванні волосся. Він стимулює регенеративні процеси та обмін речовин усередині волосяних цибулин. Завдяки цьому, волосся не випадає, і проблема лупи перестає бути проблемою.
  10. Озонотерапія — чудовий метод для виведення вільних радикалів і важких солей, що накопичилися в організмі. Крім того, вона також сприяє покращенню загального стану організму.

Підбиваючи підсумки вищезазначеного, можна зазначити, що лікування озоном здійснюється не тільки з метою профілактики, а й у лікувальних цілях у багатьох галузях медицини. Озонотерапія дозволяє швидко усунути неприємні прояви захворювання. Вона також сприяє зміцненню імунітету та усуненню інтоксикаційного синдрому, що виникає при різних станах.

Чи шкідлива озонотерапія?

Виходячи з багатьох проведених досліджень лікування озоном не є небезпечним. Проте, варто враховувати певні нюанси.

Основними ефектами озонотерапії є покращення кровообігу в тканинах та органах. Крім того, вона сприяє підтримці імунітету. При онкології важливо розуміти, що кисень, який надходить до організму внаслідок озонотерапії, може сприяти регенерації всередині ураженої ділянки. Це може мати позитивний вплив на здоров’я та загальний стан пацієнта.

Люди з цукровим діабетом повинні контролювати рівень цукру на крові. Це корисно, оскільки озон здатний елімінувати глюкозу. В результаті озон знижує її кількість у кровоносному руслі. Це є визначальною ознакою, яка свідчить про те, що лікування озоном потрібно проходити лише у ліцензованих фізіотерапевтів, які зможуть підібрати необхідну концентрацію суміші з урахуванням вимог вашого організму.

Які показання для лікування озоном?

Всі фізіотерапевтичні процедури, які мають прямий вплив на організм людини мають певні показання, озонотерапія не є винятком. Що ж лікують за допомогою озону?

  1. Органи дихання запалення бронхів, бронхіальна астма, туберкульоз.
  2. Травна система: виразка шлунка та 12-палої кишки, ураження кишечника різної етіології, гастрити, хронічні захворювання печінки.
  3. Різноманітні травми та запальні захворювання інфекційного генезу.
  4. Сечовидільна та статева система: запалення передміхурової залози, сечового міхура, ниркової балії або уретри.
  5. У період реабілітації після перенесених захворювань ССС, а саме ІХС, перенесеного інфаркту міокарда, гіпертонічна хвороба.
  6. Центральна нервова система: порушення мозкового кровообігу, головний біль мігренозного характеру. Також незапальні захворювання нервових волокон периферичної нервової системи, хвороба Альцгеймера, невротичні розлади. ДЕП, стани, що супроводжуються надмірною тривогою, порушення сну.
  7. Як допоміжний метод очищення організму від токсинів при лікуванні алкогольної чи наркотичної залежностей, харчових токсикоінфекціях чи отруєнні СО.
  8. Ефективний у лікуванні порушення цілісності шкірних покривів внаслідок дії високих температур. Також для лікування виразок, що виникли внаслідок порушення іннервації. Ефективний при цукровому діабеті або порушення кровообігу при атеросклеротичному ураженні судин.
  9. При шкірних хворобах: лишаях, вугрових висипах, гнійничкових ураженнях шкіри, нейроалергодерматозах, псоріазі, фурункульозі, при облисенні, розтяжках, целюліті, дефектах шкіри у вигляді шрамів або рубців.
  10. При патологіях опорно-рухової системи: запальні захворювання суглобів, суглобових сумок, відновлювальний період після перенесених переломів.
  11. У лікуванні цукрового діабету та його наслідків.

Озонотерапія є методом лікування, що охоплює широкий спектр хвороб. Однак, перед тим, як застосовувати цей метод, необхідно отримати консультацію фахівця. Застосування озонотерапії має деякі протипоказання, тому важливо знати про них.

Протипоказання до лікування озоном

Професійне володіння технікою проведення озонотерапії мінімізує ризики можливої шкоди організму. Застосовувати цю методику можна не завжди. Тож за яких же станах не рекомендовано застосовувати озон?

  • за наявності індивідуальної чутливості до триатомного кисню;

  • гіперфункція щитовидної залози у стані загострення;

  • наявність будь-якої хронічної патології може призвести до загострення. Перед початком терапії слід усунути гострий стан;

  • крововилив у головний мозок або інфаркт міокарда, що відбувся близько пів року тому, є абсолютним протипоказанням до лікування озоном;

  • хвороби пов’язані з порушенням згортання крові, спадкові захворювання кровотворної системи.

  • судоми, епілепсія, внутрішньочерепна гіпертензія;

  • психічні порушення різної етіології;

  • наявність злоякісних новоутворень.

Лікування озоном це одна з найбільш популярних фізіотерапевтичних методик, яка разом із висококваліфікованими лікарями нашої клініки дає відмінний результат і підвищує якість життя за наявності тих чи інших захворювань.

Чи стійкий ефект після лікування озоном?

Довгостроковість ефекту після лікування озоном залежить від безлічі складових: основного захворювання та ступеня його тяжкості, організму пацієнта та характеру маніпуляції, що проводиться. Внаслідок цього ефект від озону може бути тривалим чи короткочасним. Часто вже після проведення першої процедури пацієнти відчувають поліпшення стану та зменшення неприємних симптомів.

Для більш стійкого та тривалого ефекту, в переважній більшості випадків, потрібно кілька сеансів. Щодо захворювань з хронічним перебігом, то в таких випадках необхідні постійні підтримувальні лікувальні сеанси для досягнення більш довгострокового ефекту.

Правильно визначити терміни дії озону можна лише у конкретній ситуації із чітким розумінням стану організму пацієнта. Наприклад, якщо йдеться про больові відчуття або запалення, то тривалість ефекту варіюватиметься від кількох днів до кількох тижнів. За наявності хронічних хвороб на кшталт артритичного ураження суглобів чи хронічних захворювань бронхіального дерева ефект від процедури зберігається приблизно кілька місяців.

Важливим є й те що, що ефективність озонотерапії індивідуальна кожному за людини. Вираженість і тривалість ефекту залежать від того, чи застосовуються в лікуванні додаткові методики та від початкового стану організму людини в цілому.

Перш ніж вдаватися до озонотерапії при тій чи іншій патології, необхідно проконсультуватися з лікарем. Він виходячи з вашого анамнезу хвороби, об’єктивного огляду та додаткових обстежень дасть усі необхідні рекомендації.

Скільки коштує озонотерапія у Києві?

Для того, щоб дізнатися вартість курсу озонотерапії, слід звернути увагу на наступні фактори:

  • тривалість сеансів;
  • ділянку впливу;
  • кратність сеансів;
  • бажаного результату.

Також варто відзначити, що всі додаткові утиліти включені у вартість маніпуляції. До останніх відноситься витратні матеріали у вигляді шприців, крапельниць, антисептиків, внутрішньовенних катетерів, фізіологічного розчину.

Якщо у вас виникли додаткові запитання або будь-яка інформація щодо озонотерапії, ви можете отримати її зателефонувавши до нашого оператора.

093 500 90 85

Відео