fbpx

Семінар-тренінг із соціальної роботи

Семінар-тренінг із соціальної роботи пройшов успішно! Два тижні старанного навчання та практики показали гарні результати у вигляді десяти сертифікованих випускників з усієї України. Ще більше людей, що будуть нести знамено тверезості у маси!

В чому суть семінару-тренінгу?

В чому суть семінару-тренінгу? Ну звичайно основна задача – це дати можливість реалізувати себе тим залежним, що завершили реабілітаційний процес. Тобто, іншими словами, ресоціалізація.


Ні для кого не секрет, що завершивши лікування наркоманії чи алкоголізму питання про майбутню діяльність стоїть дуже гостро. «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» дивиться на кілька кроків уперед та турбується про те, щоб кожен знайшов себе та отримав ту діяльність, яка найбільше до вподоби.

Різноманітні знання

Здається, часу пройшло не дуже й багато, але кожен отримав масу знань! Програма складалася з різноманітної, захопливої інформації:

Цікава та корисна практика

Звичайно, лише теорією все не обмежувалося. Особливістю семінару-тренінгу із соціальної роботи була щоденна практика. Тобто, учасники навчальної програми зробили купа корисних справ:

І це лише частина величезного об’єму роботи!

Ще й друзі нові!

Тяжкі навчальні будні розвантажувались класним дозвіллям та невимушеним спілкуванням. Учні семінару-тренінгу неймовірно здружилися. Це, до речі, про формування тверезого оточення.
Робота, як кажуть, роботою, а колектив у одужанні від залежностей теж грає величезну роль!

Що хотілось би сказати

Що хотілось би сказати… Радісно від того, що тверезе суспільство збільшується. А ще від того, що у залежних людей є бажання розвиватися та навчатися! Ще один семінар-тренінг із соціальної роботи знову це довів!