Міжнародна
Антинаркотична Асоціація
Відділення психосоціальної допомоги залежним
Як вдосконалити роботу відділення психосоціальної допомоги залежним? Зробити лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії на порядок ефективнішим? По-справжньому рятувати людей?
Відповідь одна – навчатися! Постійно набиратися інформації, а також «йти поряд» з новими технологіями та практиками, що стосуються такої хвороби, як залежність!
Команда «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» прекрасно це розуміє, тому й відвідала триденний тренінг для керівників відділень психосоціальної допомоги залежним від Артема Осипяна.
Артем Осипян – керівник Центру психічного здоров’я і моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України, психолог, психотерапевт з питань когнітивно-поведінкової терапії та консультування, член Європейської асоціації психологів.
Навіщо це потрібно? В роботі з недугою важливо враховувати такі моменти! Розуміння кожної деталі допомагає віднайти, звідки ж «ростуть ноги». А також, дає доповнене уявлення про те, як надалі працювати з людиною. А правильна підготовка, у свою чергу, знижує супротив та дає залежному зрозуміти своє справжнє становище.
Звичайно, осягнути весь матеріал за один день неможливо, про що й говорив Артем Осипян. Але, завдяки цікавій теорії та вправам, учасники тренінгу попрактикувалися та отримали краще поняття правильного здійснення цих обов’язкових для використання методик.
Останній день навчання присвятили такому важливому нюансу, як медитація. Одразу хочемо Вам сказати, що мова йшла не про спосіб отримання задоволення чи які-небудь релігійні практики. Це – метод упорядкувати думки та заспокоїтись.
Тренінг з Артемом Осипяном надав альтернативні погляди на лікування залежностей та розширив розуміння проблеми. Так, це подарувало більше можливостей для того, щоб справді «витягнути з болота» людей, які втрапили у пастку вживання чи ще чого-небудь.
Для команди «МАА» він став не лише можливістю отримати сертифікацію, а й підвищити свою кваліфікацію у питаннях продуктивної роботи відділення психосоціальної допомоги залежним.