fbpx

Зустріч з учасницями реабілітаційного процесу та командою «МАА»

Один з філіалів «Міжнародної Антинаркотичної Асоціації» м. Києва відвідала Перша Леді України Олена Зеленська для спілкування з прекрасною частиною організації.

Для учасниць реабілітаційного центру фото з Першою Леді України Оленою Зеленською стало великою радістю!Це неймовірно та, правду кажучи, досі важко повірити, що це відбулося. Але так – це правда і про дану подію ми Вам розповімо, адже сказати є що.

В очікуванні зустрічі

Перед зустріччю дівчата дуже хвилювалися. Ну а як? Дружина Президента України прийде в гості, як тут не хвилюватися? Та, окрім цього почуття, було присутнє й очікування важливого моменту, адже такий шанс випадає далеко не кожен день…

Мотивація учасниць реабілітаційного процесу та команди «МАА»

Окрім команди «МАА» були також присутні учасниці реабілітаційного процесу, для котрих це теж мало особливе значення. Чому? Адже доволі часто люди з проблемами залежності ставлять на собі хрест…

А тут… Така подія! Здається ті, що у суспільстві вважаються, на жаль, безнадійними (хоча це помилкове судження) та й взагалі могли втратити будь-які сподівання на щось хороше, отримали увагу від такої чудової та шанованої людини!

Це стало величезною мотивацією та, водночас, важливою частиною реабілітації залежних, що запалила вогник надії в серці кожної дівчини!

Чим вразила Олена Зеленська?

Олена Зеленська дуже вразила всіх своєю простотою та щирістю. Вона з легкістю та відкрито відповідала на запитання, які цікавили дівчат команди «МАА» та учасниць реабілітаційного процесу. Декотрі навіть впізнали в цих відповідях себе. А це ще одне свідчення про те, що розмова була чиста та справжня: без прикрас чи таємниць.
Чудово було спілкуватися з пані Оленою, адже також відчувалася теплота та привітність з її боку. Не було бар’єру… Все було настільки просто, що ні одна дівчина не відчула себе ані нижче, ані вище…
А ще, виникло таке відчуття, ніби кожна знайома з пані Оленою вже не перший день. Звичайно, це здивувало та викликало позитивні емоції!

P. S. Спасибі Вам, Олена Зеленська! Будемо дуже раді побачити Вас знову!