fbpx

Щоб подолати наркозалежність, необхідно звернутися до кваліфікованих спеціалістів у наркологічний центр. Вони допоможуть назавжди позбутися від тяги до психотропних речовин і пройти курс реабілітації, щоб повністю відмовитися від вживання наркотиків.

Приймаючи психотропні засоби, наркоман шкодить своєму організму, провокуючи серйозні збої в роботі внутрішніх органів. Крім цього, наркоманія руйнує особистість людини, змушуючи його відсторонитися від близьких і друзів. Наркозалежні поводяться неадекватно, не зупиняючись навіть перед аморальними або протизаконними вчинками в гонитві за дозою. Тому при наркозалежності необхідно пройти процедуру реабілітації, складеної з урахуванням особливостей конкретного випадку.

Мета реабілітації наркозалежних – багатогранна. По-перше, реабілітація наркоманів потрібна, перш за все, самому хворому. Він не усвідомлює тяжкість свого стану, тому найближче оточення має допомогти, направити за допомогою і умовити пройти лікування в клініці. Реабілітація наркоманів повинна, перш за все, повернути людину до нормального життя. І за це можна заплатити будь-яку ціну.

Реабілітація наркозалежних – куди і до кого звернутися? У Києві центр лікування працює з людьми з різною залежністю і надає підтримку для поліпшення якості життя і адаптації.

Реабілітаційна програма в нарко клініці: особливості

Допомога в подоланні наркозалежності найкраще довірити фахівцям наркологічного центру. Курс реабілітації для наркозалежних складається індивідуально для кожного пацієнта, а його ефективність ґрунтується на комплексному підході. Щоб ці люди не відчував спокуси відновити прийом психотропних препаратів, його поміщають в медичний стаціонар. Тут для наркозалежних створені всі умови для комфортного перебування, а кожен пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом досвідченого персоналу.

Заходи по реабілітації наркозалежних розробляється індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до персональної програми. Вона враховує особливості перебігу хвороби, розраховується виходячи з характеристик наркотиків, терміну їх прийому, і має на увазі фізичну чистку – це і є медична частина, психологічну підтримку та соціальну адаптацію. Все це і становить комплекс заходів, щоб реабілітація наркозалежних пройшла успішно.

Фізична реабілітація наркозалежних

Реабилитация алкоголизма

Перед початком терапії необхідно виконати детоксикацію і відновлення організму наркомана, а також позбутися від ознак «ломки». Психотропні речовини порушують роботу багатьох органів, але при різкому відмову від їх вживання часто виникає негативна симптоматика:

Фізична реабілітація наркозалежних проводиться з використанням сучасних медичних препаратів і антидепресантів, які покращують самопочуття пацієнта, заспокоюють його нервову систему і сприяють прискореному процесу відновлення організму при наркозалежності. Реабілітація наркозалежних Київ – центр передових технологій для лікування наркоманії і відновлення організму до нового стану. Тут розробляються і адаптуються нові програми реабілітації наркозалежних, використовують класичні та інноваційні схеми чистки організму, сюди запрошують на роботу кращих психотерапевтів для комплексної і успішної роботи з пацієнтами різної складності.

Реабілітація психологічна

Наркоманія характеризується не тільки фізичною тягою до наркотику, а й психологічною залежністю від нього. Для подолання наркозалежності на підсвідомому рівні і зниження загрози зриву необхідна сильна мотивація, яку допоможе виробити досвідчений психолог. Психологічна реабілітація складається з таких етапів:

Після наркозалежності можна і потрібно повернутися до нормального життя, і допомагає в цьому підтримка досвідчених психологів. Вона не закінчується після медикаментозної терапії, і триває на етапі корекції і відновлення соціальних зв’язків. Новий етап життя має на увазі не просто відмова від наркотиків, а побудова контактів так, щоб повністю виключити можливість зривів і пошуку доз. Наркологічна допомога вчить в тому числі і сім’ю контролювати і вибудовувати нові соціальні зв’язки.

Соціальна реабілітація наркозалежних

Будь-який наркоман повинен пройти програму соціальної реабілітації, яка допоможе йому повернутися до повноцінного життя в суспільстві. Після завершення курсу терапії в стінах медичного закладу людина повертається до звичайного життя, але продовжує відвідувати заняття з психологічної допомоги для наркозалежних і навчається вирішувати виникаючі проблемні ситуації без допомоги психотропних препаратів.

Реабілітація наркоманів на цьому етапі – важливий крок до адаптації в новому суспільстві з новою життєвою концепцією. Особливо значима роль найближчого оточення, його турбота і своєрідний контроль за поведінкою людини, яка пройшла лікування.

Довіряй, але перевіряй – це девіз доречний, але вимагає обережності. Не варто підривати довіру людини причіпками і допитами – краще сформуйте навколо правильну середу для того, щоб реабілітація наркозалежних пройшла якісно і ефективно. Соціальна адаптація, групи взаємодопомоги, індивідуальна робота, підтримка близьких обов’язково дають свої плоди в лікуванні наркоманії. І нехай шлях до одужання не завжди легкий і гладкий, результат вартий того, щоб за нього боротися.

Допомога наркозалежним в Україні

Усунення наркозалежності можливо в центрі «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», філії якого є в Києві і інших містах. Переваги такої реабілітації:

Кожна людина може успішно подолати згубну тягу до психотропних засобів, перебуваючи в стінах центру «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Вартість такого курсу «реабілітація наркозалежних» залежить від специфіки конкретного випадку, тому розраховується індивідуально.

Послуга Опис Вартість, грн
Пакет соціотерапія Проживання, харчування , послугі спеціалістів ціна від 8000 грн / місяць
Психіатр персональна консультація ціна від 500 грн
Психолог персональна консультація ціна від 500 грн
Пакет послуг “Мед клініка” проживання, харчування, медикаменти ціна від 1000 грн / доба
Пакет послуги на дому виїзд лікаря, дистанційний супровід ціна від 2500 грн

Як правильно шукати клініку: реабілітація наркоманів Київ

До пошуку медичного закладу для реабілітації наркозалежних в Києві і Україні потрібно підходити відповідально. Анонімність, професіоналізм і відповідальність повинні стояти першому місці. Індивідуальна програма корекції після збору анамнезу, комфортні умови перебування та всебічна підтримка в делікатному питанні відновлення – то, що клієнти в Україні хочуть отримати у відповідь на свою біду. Реабілітація наркоманів в Києві проходить максимально адаптивно, а анонімність – неодмінна умови нашої роботи.

Вартість курсу «реабілітація наркозалежних» не може бути однаковою для всіх. Досвідчені наркологи та психотерапевти кожен випадок наркоманії розглядають як унікальний, та який вимагає особливого підходу до реабілітації. Ось чому ціна курсу реабілітації наркозалежних відрізняється в різних установах, і у різних пацієнтів.

Реабілітація наркоманів вимагає сил, часу і терпіння. У Києві та інших містах України тисячі сімей пройшли цей складний шлях реабілітації наркозалежних і повернулися до нормального життя. А клініка Міжнародна Антинаркотична асоціація залишається вірним супутником тих, хто потребує допомоги та лікуванні і на початку хвороби, і після наркозалежності.

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами

Шість кроків до видужання

Відеоматеріали

Вiдгуки

Зворотний зв’язок

Залиште заявку і наш фахівець зв’яжеться з вами